Medya

Hazal Kaya’dan Aşk-ı Memnu itirafı

Hazal Kaya: Yine çekilse oynarım...

Aşkı-ı Memnu ile ünlenen oyuncu Hazal Kaya Ezgi Mola’nın Youtube’da Tanınmış Şahısları Beğeniyorum programına davetli oldu. Ezgi Mola’ya Hazal Kaya’dan içten itiraflar geldi.

Aşk-ı Memnu Şimdi Çekilse Yeniden Oynarım

Ezgi Mola’nın Youtube’da sürüklediği Tanınmış Şahısları Beğeniyorum programına davetli olan Hazal Kaya Aşk-ı Memnu şimdi çekilse yeniden oynamak isteyeceğini açıkladı.

Ezgi Mola’nın “Aşk-ı Memnu nasıl bir dönemdi?” sualine Hazal Kaya;

“Benim için güç bir dönemdi.
O zaman Nihal mezun oldu ben mezun oldum. Nihal üniversite imtihanına girdi iki hafta sonra ben üniversite imtihanına girdim. Nihal’in mezuniyeti Esma Sultandaydı. Benim mezuniyetim de aynı yerdeydi” dedi.

Hazal Kaya, Boy Farkı Ile Açıklamalarda Bulundu!

Hazal Kaya: Ekranlara Dönüyorum

Hazal Kaya’dan dürüst itiraflar. Aşk-ı Memnu dizisinin çekildiği dönemde sosyal medyanın olmamasından dolayı çok fazla tepkileri bilmediklerini açıklayan oyuncu Aşk-ı Memnu dizisi döneminde kendisine mesafeli davranılırken Ismini Feriha Koydum dizisinde oynadığı dönemde izleyicilerin daha rahat ve dürüst hareketleriyle karşılaştığını açıkladı.

Hazal Kaya şuan Aslı Kızmaz’ın Benden Ne Olur kitabından adapte edilen sinema filminin çekimlerinin devam ettiğini açıklayarak bu sezon ekranlara döneceğini açıkladı.
Hazal Kaya boy farkı ile alakalı cümbüşlü bir video paylaşmıştı. Daha evvel de Adını Feriha Koydum dizisinde rol dostu Çağatay Ulusoy ile aralarındaki boy farkı nedeniyle takoz kullandığı haberleri ile de gündeme gelmişti.

Çağatay Ulusoy kimdir?

Ali Atay ile olan evliliği sonrası setlere dönen Hazal Kaya Aslı Kızmaz’ın Benden Ne Olur kitabından adapte edilen sinema filmi ile setlere döndü. Film, yaşamında büyük işler başaran bayanları tenkit eten ve yaşamdaki yerini denetleyip arayan, gözü kara bir kadının hikâyesini mevzu ediniyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu