Hazal Kaya’dan Larissa Gacemer’e destek!

Instagram hesabından anne olamadığını açıklayan ve sosyal medyanın gündemine oturan Larissa Gacemer'e Hazal Kaya'dan destek geldi...

Takip Et:

Uzun yıllardır eski basketbolcu ve model Burak Gacemer ile evli olan Brezilyalı model Larissa Gacemer, takipçilerinin sık sık gelen “Neden çocuğunuz olmuyor?” sorularına paylaştığı bir video ile yanıt verdi.

“KÖTÜ YORUM YAZMAYIN ARTIK”

Larissa, 2.6 milyon takipçili Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Bana sürekli neden çocuk yapmıyorsun diyorlar. Çocuğum olmuyor. Allah beni böyle yaratmış. Yine de denedik Burak’la ama olmuyor. Eşim bunu kabul etti, ben de bu duruma alıştım. Kötü yorum yazmayın artık” ifadelerini kullandı. Bu paylaşımın ardından Larissa‘ya destek yorumları yağdı.

HAZAL KAYA DESTEK VERDİ

Geçtiğimiz yıl kasım ayında anne olan Hazal Kaya, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Larissa Gacemer’e destek oldu. Hazal Kaya paylaşımında, “Beni böyle kabul etti’ demen çok dokundu bana. Öylesi böylesi yok, şahane bir kadınsın, eksiğin olmadığı gibi de fazlan var, dışın kadar için de fazla güzel, belli. Bir an bile dertlenme kötü ruhlar yüzünden. Söylemeye çalıştığım tam olarak buydu dün mevzu olan videoda. Bir kadını bedeniyle ilgili böyle bir açıklama yapmak zorunda bırakan herkes utansın. İnsanlara hadsiz sorular soracağınıza, kendinize bir sorun; Bana ne?” ifadelerini kullandı.