Magazin

Hazal Kaya yaşadığı baskıyı anlattı!

Hazal Kaya, Tuvana Büyükçınar’ın moderatörlüğünü üstlendiği yayında hakkında merak edilenleri anlattı. Oğlu Fikret Ali’yi kucağına aldıktan sonra daha duygusal olduğunu belirten Kaya, “Anne olduktan sonra daha fazla duygusallaştım. Bizim umutsuzluğa düşme hakkımız yok. Sabahtan beri videolar izliyorum. Piyano çalan, şiir okuyan çocukları görünce çok duygulandım” dedi.

Ünlü oyuncu, hamileyken etraftaki hemcinslerin kendine yaptığı psikolojik şiddetten “Hamilelik zamanlarımda eczanede ‘Emzireceksin değil mi’ diyen bir teyzeyle karşılaştım. Yine hamileyken kahve sırasında bir kadın bana ‘Normal doğuruyorsunuz değil mi’ diye sordu. Kadınların birbirine baskısı çok fazla” sözleriyle bahsetti.


“FİKRET ALİ NET BİR İNSAN OLACAK!”

Oğlu Fikret Ali’nin müziğe tepki verdiğini anlatan Kaya, “Karnımdayken de müzik çalarsa tekme atardı. Şimdi annem çeşitli müzikler dinletiyor. Beğenmediği bir şarkı olunca Fiko ağlayıp değiştirtiyor. Belli ki net bir insan olacak” diye konuştu.

Hazal Kaya, “Annem sağ olsun. Hep ayaklarımın üstüne basmak zorunda kaldım. Şana şöhrete uçmak için izin vermedi. Çok küçük yaşta başladım ve yanımda biri olması gerekiyordu. Hep yanımdaydı” dedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu