Ana Sayfa Magazin Hazal Kaya ve Burak Deniz'den küslük iddialarını yalanlayan paylaşımlar!

Hazal Kaya ve Burak Deniz’den küslük iddialarını yalanlayan paylaşımlar!

Geçen yıl mayıs ayında final yapan Bizim Hikaye dizisinin başrol oyuncuları Hazal Kaya ve Burak Deniz‘in, aralarında çekimler devam ederken sorun olduğu ileri sürülmüştü. Hazal Kaya‘nın 7 Şubat‘taki düğününden sonra tartışıp küsen ikilinin, sette ortak sahneleri dışında bir araya gelmemeye özen gösterdiği öne sürülmüştü. Ayrıca dizide 53 bölüm boyunca Tülay karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade‘nin de yaşanan gerginlikten dolayı ayrıldığı söylenmişti.

Bizim Hikaye final yaptıktan sonra iddialara ilk kez cevap veren Hazal Kaya, paylaştığı fotoğrafla hem güldürdü hem de küslük haberlerini yalanladı.

Güzel oyuncu, dizinin yayınlandığı dönemde kendi yüzünü bir uygulamayla erkek yüzü yapan Burak Deniz’in montajlı Whatsapp profili fotoğrafını paylaştı.

Bu durumu hikayesinde paylaşan Kaya, “Her rol arkadaşıyla anlaşamıyor haberi çıktığında bunu hatırlayın tamam mı?” mesajını paylaştı.

Burak Deniz de bu paylaşımlara yanıt vermekte gecikmedi. Bu paylaşım sonrası ikili arasında küslük olmadığı da ortaya çıktı.

Son Eklenenler

Birce Akalay fotoğrafıyla güldürdü, Şükran Ovalı pozuyla şaşırttı…

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Galibiyetli oyunculuklarıyla izleyicilerin gönlünü kazanan iki ad Şükran Ovalı ve Birce Akalay. İki oyuncunun instagram sayfalarından yaptıkları paylaşım dikkat çekti. Akalay, instagram’ın filtresini kullanıp kendisini değişik bir şekle sokarken, Şükran Ovalı da garip pozlarıyla gündeme geldi. Aşinayı gibi Şükran Ovalı şu gizeme dizilerde yok. Kızı Mihran Ela’yı dünyaya getirdikten sonra uzun süreli bir […]

.

Elinden düşürmüyor! Engin Altan Düzyatan’ın oyunculuk dışındaki büyük bir tutkusu

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – TRT1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisindeki Ertuğrul Bey karakteriyle 5 sezon ekranda kalan Engin Altan Düzyatan, daha sonra ömrü kısa süren Mermi dizisinde oynamış ve bir vakittir oe dizilere ara vermişti. Dinlenen ve ailesiyle müddet geçiren oyuncu, aynı zamanda büyük bir isteği olan meşguliyetiyle de ilgilendi. Kendisini sosyal medyadan takip edenler öğrenir. Engin […]

Barry Jenkins, 2019 Yapımı The Lion King’in Devam Filmini Yönetecek

2019 yapımı The Lion King’in devam filmi için hazırlıklara başlandı. Devam filmini Oscar mükâfatlı rejisör Barry Jenkins idareyecek. Gelmiş geçmişlerin en iyi animasyon filmleri arasında yer alan Aslan Kral – The Lion King‘in live-action yine çevrimi geçen senenin temmuz ayında vizyona girdi ve sinema sevler tarafından alakayla karşılandı. Iron Man ve The Jungle Book gibi filmlerin […]

Bakan Koca koronavirüste son durumu paylaştı

Sağlık Bakanı Koca, 29 Eylül tarihli koronavirüs tablosunu paylaştı. Son 24 saatte yapılan test rakamı 114 bin 940 olurken, bin 427 yeni tanı konuldu. Bugün koronavirüsten 68 şahıs hayatını yitirdi. Son 24 saatte bin 452 hasta iyileşti.

Bay Yanlış dizisi final yapan Can Yaman, apar topar İtalya’ya gitti!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Bir evvelki dizisi Erkenci Kuş, uzun müddet ekranda kalsa da Can Yaman’ın yeni dizisi Bay Yanlış, 14. kısımla ekrana veda etmeye hazırlanıyor. Özge Gürel ile beraber başrolünde oynadığı Bay Yanlış dizisinin final yapacağı, bir kaç gün evvel bilinen Can Yaman’ın, çekimler biter bitmez İstanbul’dan gitmesi afallattı. Oyuncunun daha evvelden ayarlanmış bir gezisi miydi, […]

Yaşam