MagazinManşet

Hazal Kaya ve Ali Atay’ın düğün maliyetleri ortaya çıktı!

Çift 5 yıl kadar bir süredir birlikteliğin ardından dünya evine girmeye karar vermişti.

“Karşılıklı oynamışlardı!”

Hazal Kaya ve Ali Atay çifti bir önceki ay nişan töreni yapmıştı. Nişan töreninde sadece Kaya’nın kız arkadaşları ve akrabaları katılmıştı. Törenin sonlarına doğru Ali Atay, nişan törenine sürpriz bir şekilde baskın yapmıştı. Hazal Kaya bu durumu oldukça şaşkınlıkla karşılamış olsa da birlikte karşılıklı oyun havası oynamayı ihmal etmemişti.

“Ünlüler akın etti!”

Çift yaklaşık 15 gün içerisinde hem kına hemde düğün yaptı. Ali Atay ve Hazal Kaya çifti geçtiğimiz günlerde büyük görkemli bir organizasyon ile resmi olarak dünya evine girdi. İkili Düğünlerine Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem, Baran Akbulut, Zerrin Tekindor, Nur Fettahoğlu, Levent Veziroğlu, Çağatay Ulusoy, Burak Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Songül Öden, Bülent Şakrak, Demet Evgar, Cengiz Bozkurt, Alper Kul, Murat Yıldırım, İmane Albani, İrem Sak, Timur Savcı, Fatih Aksoy, Abdullah Oğuz ve Can Ulkay gibi ünlü isim katılırken çift bu organizasyon adına hiç bir masraftan kaçmadı.

Düğünün maliyeti dudak uçuklattı!

5 Yıldızlı bir otelde gerçekleşen düğünde tüm organizasyonları Kaya’nın yakın arkadaşı olan Tuvana Büyükçınar üslendi. Düğünün toplam maliyeti ise 600 bin TL civarı olduğu ortaya çıktı.

Hazal Kaya ve Ali Atay çifti, gelen konuklar adına üzerinde “Size nikah şekeri vermek yerine adınıza Bir Can Bir Umut Serebral Palsili Çocuklar Derneği’ne bağışta bulunduk.” yazılı bir taş hediye ettiler. Bu anlamlı hediyeyi alan bir çok ünlü isim sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşım ile çiftin yaptıkları bu örnek davranışı büyük bir şekilde destekledi.

hazal-kaya-ali-atay-dugun-maliyeti

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu