Hazal Kaya, oğlunu boynunda taşıyor!

Birkaç ay sonra oğlu Fikret Ali'yi dünyaya getirecek olan Hazal Kaya, oğlunun adının baş harfini boynunda taşımaya başladı...

Takip Et:

‘Aşk-ı Memnu’ dizisinde canlandırdığı Nihal karakteri ile yıldızı parlayan Hazal Kaya, son olarak FOX TV’de yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde yer almıştı. Dizi, önceki sezon final yapmıştı. Hazal Kaya’nın partneri Burak Deniz ile bir kriz yaşadığı konuşuluyordu. Bizim Hikaye devam ederken şubat ayında 5 yıldır aşk yaşadığı kendisi gibi oyuncu olan Ali Atay ile hayatını birleştiren Kaya’nın düğünden birkaç ay sonra hamile olduğu öne sürülmüştü. Nazardan korkan güzel oyuncu başlarda hamileliğini saklasa da ilerleyen zamanda bir sosyal medya paylaşımı ile durumu açıklamıştı.

KOLYESİ DİKKAT ÇEKTİ

Hamileliğinde 8’inci ayın içinde olan Hazal Kaya, eşi ile birlikte evinde özel bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Eşi Ali Atay ile olan fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Kaya, yüz binlerce beğeni ve yorum almıştı. Güzel oyuncunun yeni bir pozu yayınlandı. Hazal Kaya’nın boynunda yer alan kolyede birkaç ay sonra doğacak oğlu Fikret Ali’nin isminin baş harfi olan ‘F’nin yer aldığı görüldü.

Öte yandan magazin muhabirleri ile karşılaştığı yerlerde hamileliğinin güzel geçtiğinden bahseden Hazal Kaya, bu süreçte çeşitli eğitimlere katılmayı ihmal etmiyor. Anne ve bebek üzerine olan bir seminerde görülen ünlü oyuncunun konuşmacıları pür dikkat dinlediği ve defterine notlar alması dikkatlerden kaçmamıştı. Ayrıca güzel oyuncunun doğum sonrası hem oğlu Fikret Ali ile ilgileneceği hem de bir an önce setlere dönerek işine devam edeceği iddia edilmişti. Kaya, böyle bir karar verip vermediği yönünde herhangi bir yorum yapmadı.