Hazal Kaya Ekranlara Dönüyor

Takip Et:
Hazal Kaya Ekranlara Dönüyor
Hazal Kaya Ekranlara Dönüyor

Son olarak Bizim Öykü dizisinde oynadığı Filiz karakteri ile ekranlarda izlediğimiz Hazal Kaya ekranlara dönüyor. 2019 senesinde uzun zamandır aşk yaşadığı Ali Atay ile evlenmesinin ardından oğlu Fikret Ali’yi kucağına alan Hazal Kaya bir müddet setlere ara vermişti.

Hazal Kaya Kimdir?

Hazal Kaya Menajerimi Ara Dizisinde

Aşk-ı Memnu dizisi ile yıldızı parlayan ve bir müddettir ekranlardan uzak kalan galibiyetli oyuncu Hazal Kaya Menajerimi Ara dizisi ile ekranlara dönüyor.
kısmına davetli oyuncu olarak katılıyor. Dizinin 8. kısmından ilk kareler yayınlandı.

hazal-kaya

Her kısım değişik ünlüleri davetli eden Menajerimi Ara dizisi 8. kısmına Hazal Kaya ve Burçin Terzioğlu’nu davetli ediyor. Doğum sonrası Benden Ne Olur filmi ile setlere dönen Hazal Kaya’yı beğenenleri doğum sonrası ilk defa Menajerimi Ara dizisi ile ekranlarda izleyecekler.

Burçin Terzioğlu Kimdir?

Burçin Terzioğlu, Umut Duygu İle Aşk Mı Yaşıyor?

burcin-terzioglu

Hazal Kaya’nın Yeni İmajına Takipçileri Bayıldı

Oyuncu Olmak İsteyen Kilosuna Dikkat Edecek

Daha önceki zamanlarda Hazal Kaya bir mecmuaya verdiği bir mülakatta “Kilolu bayan oyunculara başrol verilmiyor” demişti.
Demet Akbağ Hazal Kaya’nın sözlerine karşılık;

“Karakterin kilolu oyuncu olması gerekiyorsa yana yakıla belki de kilolu oyuncu aranıyordur. Mevzubahisi olan standart dizilerimizse hoş kızımız, yakışıklı erkeğimiz… Ekranında insanın vücuduna, kilosuna birkaç kilo daha kattığını düşünürsek olabilir. Kendimi öğreniyorum beni normal yaşamımda caddede her bakan ‘Ekrandakinden daha cılızsınız’ diyor. Buradan kavrıyorum ki ekran bizi azıcık daha kilolu gösteriyor.
Genç kız rollerinde azıcık daha cılız olmak avantajlıdır, doğrudur. Azıcık da oyunculukta kariyer yapmak isteyen birisi kilosuna dikkat edecek” dedi..