Hazal Filiz Küçükköse’nin eski hali estetik iddiasını gündeme getirdi!

Şu sıralar Zemheri dizisi ile ekranlarda olan Hazal Filiz Küçükköse'nin sosyal medyada dolaşan eski fotoğrafları ve yeni hali arasındaki değişim şaşırttı...

Takip Et:

Deniz Yıldızı dizisinde canlandırdığı Gökçe karakteri ile adını duyuran ve sonrasında Beni Affet, Kara Sevda, Mehmed Bir Cihan Fatihi gibi dizlerde oynayan ve şu sıralar Zemheri ile ekranlarda olan Hazal Filiz Küçükköse, yıllar içerisindeki değişimi ile şaşırttı. Eski fotoğrafları sosyal medyada dolaşan ünlü oyuncunun estetik yaptırdığı konuşuluyor. Küçükköse‘nin eski ve yeni hali arasında yüz hatlarındaki değişim dikkatlerden kaçmıyor.

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz aylarda estetik yaptırdığı haberlerinin çıkması üzerine estetik yaptırdığını yalanlamak için ikizi ile fotoğraf paylaşmış ve gönderiye “Tek yumurta ikizim bunun ispatı. Birebir aynıyız, karşılaştırma yapabilirsiniz.” notunu düşmüştü. Ünlü oyuncu, bir röportajında estetiğe karşı olmadığını “Estetik ihtiyaç duyulduğu zaman ve mutlu edilecekse neden yapılmasın. Ben de zamanı gelince yaptırabilirim” sözleriyle ifade etmişti.