‘Hayvanseverim’ diyen Kıvanç Tatlıtuğ’un kedisini ‘parayla’ sattığı ortaya çıktı! (Özel)

ÖZEL HABER - "Ben bir hayvanseverim" diyen Tatlıtuğ'un kedisini 3 Bin dolara sattığı ortaya çıktı!

0

Kıvanç Tatlıtuğ‘un son günlerde hayvanseverlerle yaşadığı polemik gündemin en üst sıralarında yer alıyor.

Murat Özdemir’in evinde beslediği papağanına işkence ettiği görüntüler tüm Türkiye’de infial yaratmış ve olay yargıya intikal etmişti. Tam bu tartışmaların konuşulduğu gün, sosyal medyada “Kıvanç da yakışıklı görünsün diye köpeğinin kulağını kesti” şeklinde bir iddia öne sürülünce ünlü oyuncu, bir anda kendisini hayvanseverlerle polemik yaşarken buldu. Tatlıtuğ, o iddiaları “Ben aldığımda kulağı kesikti. Kanıtlasınlar oyunculuğu bırakırım. Ben bir hayvanseverim” diyerek yalanladı. Ünlü oyuncu doğru söylüyordu ama magazinn.com ‘Hayvanseverim” diyen Tatlıtuğ’un kendi kedisini para karşılığı sattığını ortaya çıkardı.

HAYVANSEVERLER ‘PARA KARŞILIĞI HAYVAN SATIŞINA’ KARŞI SAVAŞ VERİRKEN, KIVANÇ TATLITUĞ KEDİSİNİ ÜCRET KARŞILIĞI MI SATTI?
Kıvanç Tatlıtuğ daha önceki kedisi ölünce yerine “Sekiz” adını verdiği aynı cinste bir kedi daha almıştı. Hatta, eşi Başak Dizer o sevimli kedinin fotoğrafını instagram hesabında paylaşmıştı.

İşte Başak Dizer’in o paylaşımı:

Magazinn.com genel yayın yönetmeni Sinan Güzel’in özel haberine göre; Kıvanç Tatlıtuğ; köpeği Mars, Sekiz’i eve sokmayınca kedisini başkasına vermeye karar verdi ve bir arkadaşı aracılığıyla Sekiz’i satılığa çıkardı. Tatlıtuğ’un, kedisi için değer biçtiği ilk fiyat 8 Bin dolardı. Ne var ki, o fiyata alıcı bulunamayınca 3 Bin dolara Kaan isimli bir hayvansevere satıldı.

1,5 yaşında olan Sekiz’in, yeni evinde oldukça mutlu olduğu öğrenildi. Tatlıtuğ’un para karşılığı sahiplendirdiği iddia edilen kedinin bir fotoğrafı ise; Kaan beyin, Selim ismindeki arkadaşının instagram hesabında yayınlandığı ortaya çıktı. O da tıpkı Başak Dizer gibi fotoğrafın altına Mr.8 ibaresini koymuş ve kedinin yeni sahibini (Kaan) etiketlemişti.

Ünlü oyuncunun hayvanseverliğinden elbette şüphemiz yok ama “Para karşılığı hayvan satmanın” yasaklanmasının talep edildiği hatta derneklerin pet shop’ların kapatılması için kampanyalar yaptığı şu günlerde kedisini ücretsiz sahiplendirmek yerine 3 Bin dolara satması birilerini yine rahatsız edecek gibi görünüyor! Elbette, Tatlıtuğ “Ben tam bir hayvanseverim” diye açıklama yapmasaydı bu haberin değeri bu kadar kıymetli olmayacaktı belki de…

Sinan Güzel
sinanguzel@magazinn.com
Instagram: @sinannguzel / @magazinncomm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here