Hayranları çok üzülecek, Sen Çal Kapımı dizisinde ani ayrılık!

Takip Et:
Hayranları çok üzülecek, Sen Çal Kapımı dizisinde ani ayrılık!
Hayranları çok üzülecek, Sen Çal Kapımı dizisinde ani ayrılık!

Magazinn / Ayrıntı – Çarşamba akşamları izleyicilerle buluşmaya devam eden Sen Çal Kapımı dizisinin galibiyetli performansı devam ediyor. Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisini başrolde buluşturan dizinin 12. kısmı 30 Eylül Çarşamba akşamı yayınlanacak.

Dizinin yeni kısmı evvelinde bir ayrılık gelişmesi yaşanıyor. Pamir Pekin, diziye veda etti. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın kulis bilgisine göre ünlü oyuncu kontrat şartlarına uyulmadığı için diziden parçaladı.
2007 senesinden bu yana oyunculuk yapmakta olan Pamir Pekin, en son 2018 senesinde Yuvamdaki Düşman dizisinde rol almıştı. Oyuncu 2 yıldır rastgele bir yapımda gözükmedi.

30 Eylül Çarşamba günü yayınlanacak 12. kısımda neler yaşanacağı da merakla bekleniyor. Dizinin yeni kısmından ilk bilgiler ortaya çıktı.

Serkan sonunda aşkını itiraf etti.
Ama bu kadar vakadan sonra basit olmayacak Eda’nın itirafını almak. Serkan sabırla bekliyor Eda’nın aşık olduğunu dinlemek için. Bir de ailelerden gizleme sorunu var.

Eda nişan sözleşmesini bilen halasına Serkan’la sevgili olduğunu açıklayamıyor. Eda’nın ısrarıyla Serkan da kabul ediyor kimseye açıklamamayı. Serkan ve Eda ilişkilerini saklı meblağken pek çok serüven yaşayacaklar.

.