Magazin

Hatice Şendil’den Fahriye Evcen’e destek! “Onlar kim ki eleştiriyorlar!”

‘Karadağlar’ dizisinin setinde tanışan Hatice Şendil ve oyunculuğu bırakıp yapımcı olan Burak Sağyaşar 5 yıllık ilişkilerini 2015 yılında nikah masasına taşımıştı. 2017 yılında oğulları Can’ı dünyaya getiren çift, minik oğulları ile birlikte mutlu bir evlilik sürdürüyor.

“TERS KÖŞE YAPACAĞIM!”

Güzel oyuncu, önceki gün 2 yaşındaki oğlu ile birlikte Bebek Parkı’nda görüntülendi. Fit ve neşeli halleri ile dikkat çeken Şendil, oğlu Can ile oynadıktan sonra  magazin muhabirleri ile ayaküstü sohbet etti. Gazetecilerin “Ekranlara dönmeyi düşünüyor musunuz?” şeklinde yönelttiği soru üzerine oyuncu “Yazdığım iki senaryo var. Ters köşe yapacağım. Sosyal medyada kadına dayatılan baskıları anlatıyor.” yanıtını verdi.

FAHRİYE EVCEN’İ ELEŞTİRENLERE SERT SÖZLERLE YÜKLENDİ

Sosyal medyada kadınlara yapılan baskı hakkında konuşmaya devam eden Şendil, oyuncu arkadaşı Fahriye Evcen’e “Onlar kim ki eleştiriyorlar öyle! Ben hamilelik dönemimde 26 kilo aldım, sonrasında verdim. Kutsal bir durum için kilo aldı Fahriye. Ayrıca doğum yapmasaydı da kilo alabilirdi. Oyuncuyuz biz, alırız da veririz de. Mesela Gupse Özay rolü için aşırı kilo aldı, sonra verdi. Kimsenin haddi değil eleştirmek.” sözleri ile destek verdi.

 

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu