Hastaneye kaldırılan usta oyuncu Ali Sürmeli’nin sağlık durumu nasıl?

Takip Et:
Hastaneye kaldırılan usta oyuncu Ali Sürmeli’nin sağlık durumu nasıl?
Hastaneye kaldırılan usta oyuncu Ali Sürmeli’nin sağlık durumu nasıl?

Akılda oyuncu Ali Sürmeli’nin beyin kanaması geçirdi. Haberin duyulmasının ardından pek çok sanatçı ve dostu sağlık kurumuna akın etti. Akılda sanatçının sıhhat vaziyetine ait oğlu Eren Sürmeli tarafından açıklama yapıldı. Çılgın Vicdan, Kurtlar Vadisi Pusu ve son olarak Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerinde rol alan Zaza asıllı Ali Sürmeli’nin son sıhhat vaziyeti nasıl?

Bugüne kadar pek çok dizi ve film projelerinde yer alan senelerin deneyimi Ali Sürmeli beyin kanaması geçirdi.
Gecenin ilerleyen saatlerinde oğlu Eren Sürmeli tarafından açıklama yapıldı.

İşte o açıklama ve Ali Sürmeli hakkında merak edilenler…

ALİ SÜRMELİ SIHHAT GIDIŞATI NASIL?

Babasının sıhhat vaziyetinin iyi olduğunu belirten Eren Sürmeli, Makûs bir gidişat yok. Her şey iyi geçmiş. Normalde yattıracaklardı, iki-üç gün. Ama ondan vazgeçmişler operasyon iyi geçtiği için. Şimdi yavaştan uyandırmaya başlamışlar. Şu anda bir kasvet, bir problem yok.
Zaza asıllı olan tiyatro ve sinema oyuncu Ali Sürmeli bugüne kadar pek çok sinema, tiyatro ve dizide rol aldı. Akılda sanatçının rol aldığı diziler arasında Çılgın Vicdan, Kurtlar Vadisi Pusu ve son olarak Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz dizileri yer alıyor

Mimar Sinan Hoş Sanatlar Üniversitesi MSGSÜ Devlet Konservatuvarı “Tiyatro” kısmından mezun 1985 olan sanatçı, Cadde Tiyatrosu, Dostlar Tiyatrosu ve Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü’nde misyon yaptı.
Çılgın Vicdan dizisiyle televizyonda tanındı. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde can verdiği Zaza Dayı karakteriyle belleklere kazınmıştır. Son olarak Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Doğan Baba karakterini canlandırdı.

.