Kültür ve Sanat

Hastalık Bülent Ersoy’a engel değil!

Türk müziğinin Diva’sı Bülent Ersoy, dün akşam uzun süredir sahne aldığı bir restoranda hayranları ile bir araya geldi. Ersoy’un mekanda sahne alacağı günler öncesinden duyurulmuştu. Diva’yı canlı dinlemek isteyen hayranları mekanda boş masa bırakmadı. Tercih ettiği şaşalı sahne kostümleri, aksesuarları ve takılarıyla her daim adından söz ettiren Bülent Ersoy yine kural bozmadı. Beyaz, kabarık bir kıyafet tercih eden Ersoy, saçına taktığı beyaz aksesuarı ile dikkatleri üzerine çekti. Diva’nın günlük hayatında da kullanmayı tercih ettiği pahalı takıları da görenlerin gözlerini kamaştırdı.

Ağır bir grip geçiren Bülent Ersoy, çok önceden planlanan sahnesini iptal etmeyerek hayranlarına saygısından dolayı sahneye çıktı. Sahnede bu durumu ti’ye alan Bülent Ersoy, ateşinin yüksek olduğunu dile getirdi. Dudaklarında da uçuk çıktığını sözlerine ekleyen Diva, yaklaşık olarak 2 saat sahnede kaldı. Diva’nın şarkı söylerken mikrofonu tuttuğu elindeki morluklar hayranlarını endişelendirdi. Bülent Ersoy’un ellerine ne olduğu ise henüz bilinmiyor.

SÜPERSTAR İSTEDİ, DİVA SÖYLEDİ 

Sahneye çıkmadan önce kendisini Ajda Pekkan’ın aradığını anlatan Bülent Ersoy, bir dönem küslük yaşadığı ebedi dostunun geçmiş olsun dileklerini kendisine ilettiğini söyledi. Süperstar’ın sahnede Orhan Gencebay’ın Bir Teselli Ver şarkısını söylemesini istediğini ifade eden Bülent Ersoy, Pekkan’ı kırmayarak şarkıyı seslendirdi.

Öte yandan Bülent Ersoy’dan önce sahne alan Fatih Yürek, sahnesinin bitiminde mekandan ayrılmayarak Bülent Ersoy’u dinleyenler arasında yer aldı. Ayrıca Diva’nın canlı performansını dinlemeye gelenler arasında sosyetik isim Süreyya Yalçın ve eşi Ozan Baran, Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz ve ortağı Melda Aksu, oyuncu Berk Atan da vardı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı