Kültür ve Sanat

Harbiye’de Mabel Matiz akşamı!

Yaz aylarının başından bu zamana kadar devam eden Harbiye Açıkhava konserleri yaz bitse de ekime kadar devam edecek. Önceki günlerde Sıla iki kez Harbiye sahnesine çıkmıştı. Şarkıları ve tarzı ile çok konuşulan ünlü şarkıcı, ilerleyen günlerde 5 konser daha verecek. Harbiye Açıkhava’nın kapanış konserini ise rock müziğin güçlü sesi Şebnem Ferah yapacak.

Kendine has şarkı söyleme tarzı ile müzik piyasasında kendine yer edinmeyi başaran Mabel, önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda yaz konserleri kapsamında sahnedeydi. Harbiye Açıkhava’yı dolduran 5 bin kişiye keyifli bir akşam yaşatan Mabel Matiz, eski ve yeni birçok şarkısını hayranları ile birlikte seslendirdi. Harbiye sahnesinde olduğu için çok heyecanlı ve mutlu olduğunu dile getiren ünlü müzisyen şarkı aralarında seyirci ile sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

ŞARKILARINI SEYİRCİLERİN ARASINDA SÖYLEDİ

Farklı giyim tarzı ve sahne kıyafetleri ile dikkat çeken Mabel, sahne kostümlerinde konsept olarak ‘Göktaşı’nı tercih etti. Konserin ilk yarısında pırıltılı, göz alıcı bir kostüm tercih eden şarkıcı, ikinci yarıda ise zebra desenli bir kıyafet giymeyi uygun gördü. Konserin sonlarına doğru sahneden inip seyircilerin arasında şarkılarını söyleyen Mabel Matiz, hayranlarının isteklerini kırmayarak herkesle tek tek fotoğraf çekildi. Ünlü şarkıcı, bugün de Harbiye sahnesinde olacak.

Mabel Matiz’i dinleyenler arasında sosyal medyada çektiği videolarla üne kavuşan ve sonrasında ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ ve ‘Jet Sosyete’ gibi dizilerde yer alan Yasemin Sakallıoğlu da vardı. Sakallıoğlu son olarak kendi tiplemesi olan Zengo karakterine Şahan Gökbakar’ın yönetmenliğini üstlendiği bir film çekmişti.

 

Etiketler

Mine Yağız

1994 Konya doğumlu Mine Yağız, Sakarya Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim Bölümü mezunudur. Magazin sektöründe 2 yıldır editörlük yapmakta olup, 1 yıldır Magazinn.com ekibinde yer almaktadır. İletişim: mineyagiz@magazinn.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı