Harbiye konserleri için yüz binlerce lira harcadılar!

Yazı gelmesiyle başlayan Harbiye Açıkhava konserlerinde sona yaklaşılırken ünlü şarkıcıların sahnede tercih ettikleri kıyafetler ise hala konulmaya devam ediyor. Sahneye kıyafetleri ile de imza atan Ajda Pekkan, Ebru Gündeş, Sibel Can, Hadise ve Demet Akalın gibi isimlerin yüz binlerce lira harcadığı öğrenildi…

Takip Et:

Her yıl olduğu gibi bu yılda yaz aylarının gelişiyle birlikte gözde tatil rotaları Bodrum, Çeşme, Antalya ve Alanya gibi yerler hareketlenmeye başlarken İstanbul ise kışa oranla daha sakin günler yaşadı. Haziran, Temmuz, Ağustos aylarında İstanbul’da kalanlar Harbiye Açıkhava’da gerçekleşen 60’dan fazla konser ile yazın tadını çıkardı. Konserlerde sanatçıların sesi, sahne performansının yanı sıra kıyafetleri de çok konuşuldu.

EBRU GÜNDEŞ VE SİBEL CAN’IN 300 BİN LİRALIK SAHNE KIYAFETLERİ

Birçok yıldız isim bu yıl Harbiye sahnesindeydi. Bunlardan biri ise 6 yıldır Harbiye’de konser vermeyen Ebru Gündeş’ti. Gündeş, yılların acısını çıkarırcasına 7 konser ve 30 binden fazla seyirci ile bu yaza damga vurdu. Harbiye sahnesinin ağırlığı kaldıracak kıyafetler tercih eden ünlü sanatçı, kostümleri ile göz doldurdu. Gündeş’in kıyafetlerine toplam 300 bin lira harcadı.

Sahnede giydiği mayoyu andıran kostümleri ile günlerce konuşulan ve Harbiye konseri sonrası kendisini ‘mekanın sahibi’ ilan eden Hadise ise sahne kıyafetleri açısından seyircisine görsel bir şölen yaşattı. Hadise’ye seçtiği 3 farklı kıyafet toplam 250 bin lira mal oldu.

73 yaşında olmasına rağmen enerjisi ve sahne ışığıyla dikkat çeken Türk Pop Müziği’nin Süperstar’ı Ajda Pekkan ise verdiği iki konserde 4 kıyafet giydi. Derin bacak dekolteli elbiseleri ile adeta şov yapan ünlü sanatçı, sahne kıyafetleri için 275 bin lira ödedi.

Harbiye konseri sırasında iki farklı elbise giymeyi tercih eden Sibel Can ise kendine has tarzını yansıttığı kıyafetleri ile gayet şık bulunan sanatçılardan biri oldu. Can, sahne kıyafetlerine 300 bin lira harcayarak hem göze hem kulağa hitap etti.

DEMET 250 BİN LİRA HARCADI, RÜKÜŞ BULUNDU

Harbiye sahnesinin en rüküş bulunan ismi ise bu yıl Demet Akalın oldu. Veriği konserde Gülşah Saraçoğlu imzalı pembe kıyafetinin yanı sıra dünyaca ünlü giyim firmalarının kıyafetlerini tercih eden ünlü popçu, kilolu ve rüküş yorumlarından kaçamadı. Akalın, bol baskılı ve günlük giyim tarzında olduğu konuşulan sahne kostümlerine 250 bin lira harcadı.