Editörün seçimiYaşam

Harbiye konser gelirleri ünlüler bakımevine bağışlandı!

Poll Production’un sahibi ünlü yapımcı Polat Yağcı, önceki gün Mustafa Sandal, Cengiz Kurtoğlu, Deniz Seki, Serdar Ortaç, Nükhet Duru, Rafet El Roman ve Murat Dalkılıç gibi sanatçılarla birlikte bir basın toplantısı düzenledi. 40 gün boyunca birbirinden ünlü sanatçıların Harbiye sahnesinde çıkmasını sağlayan Polat Yağcı, maddi durumu iyi olmayan ve yaşı ilerlemiş sanatçılar için harekete geçti.

POLAT YAĞCI VE SANATÇILAR HARBİYE GELİRLERİNİN TÜMÜNÜ PROJEYE BAĞIŞLADI


Yağcı, Darülaceze’nin Arnavutköy’de inşa edilen yeni binasından sanatçılar için de yaşam alanı olacağını ve durumu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a kendisinin söylediğini anlattı. Cumhurbaşkanının talimatıyla temeli atılan proje için Polat Yağcı’nın da Poll Production’un düzenlediği Harbiye Açıkhava konserlerinin gelirini sunacak. Ayrıca basın toplantısına katılan ve bu yıl Harbiye’de konser veren sanatçıların da projeye kayıtsız kalmadığı ve bağışta bulunduğu öğrenildi.

KAZANIN BAŞINA GEÇİP AŞURE DAĞITTILAR

Basın toplantısına katılan sanatçılar ise yaptıkları açıklamalarla bu projeye dahil oldukları için mutlu olduklarını belirtti. Basın toplantısı sonrası Darülaceze’de kaynatılan aşure kazanının başına geçen Polat Yağcı, Mustafa Sandal, Deniz Seki, Cengiz Kurtoğlu, Serdar Ortaç, Nükhet Duru ve Murat Dalkılıç aşure basına poz verip ardından aşure dağıttı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu