Medya

HANGİMİZ SEVMEDİK’TE ITIR VE TARIK MAHALLEDEN TAŞINIYOR MU?

TRT 1'in bol kahkahalı sıcacık mahalle dizisi 'Hangimiz Sevmedik' her hafta konularıyla Yeşilçam'a göndermeler yaparken diğer yandan da özlenen mahalle yaşamının sıcaklığını ekrana getirmeye devam ediyor.

 


Başrollerinde Can Yaman, Yeliz Kuvancı, Cengiz Bozkurt, Veysel Diker, Mehtap Bayri ve Altan Erkekli, Gül Onat'ın yer aldığı 'Hangimiz Sevmedik'24 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00'da 36'ncı bölümü ile ekrana gelecek.

 

'HANGİMİZ SEVMEDİK'İN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

 

Münir Şener'e Mürüvvet'in yanında çalışmasını istememesinin sebebini açıklar. Şener duydukları karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Itır olan bitene daha fazla dayanamaz ve Münir'le konuşmaya gider. Ondan anne oğul arasına girmemesini ister.

 

İlyas'ın bir arkadaşının eski model arabası tüm mahallenin ilgisini çeker. İlyas bu arabayı Eme ile düğününde gelin arabası yapma niyetindedir. Adile ve Münir'in evlilik kararından vazgeçmeyeceğini anlayan Itır mahalleden taşınmak istediğini Tarık'a söyler.

 

Diğer yandan Adile ve Münir gizli gizli nikah için hazırlanırlar. Kimseye açık etmemek için kırk takla atarlar.Tüm bunlar olurken Adile'nin borç para aldığı tefeci haciz işlemlerini başlatmıştır.

 

Senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün'ün kaleme aldığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu'nun üstlendiği, BSK Yapım tarafından yayına hazırlanan 'Hangimiz Sevmedik' 24 Nisan 2017 Pazartesi akşamı saat 20.00'da TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu