Medya

Hande’den hayranlarını rahatlatan açıklama!

Yeni sezonun en çok merak uyandıran dizilerinden Azize, gelecek hafta salı günü ekran macerasına başlayacak. İki ünlü oyuncuyu bünyesinde bulundurmasıyla şimdiden en iddialı yapımlar arasında gösterilen Azize’nin başrolü Hande Erçel, dizi başlamadan bir açıklamada bulundu. Teklif kendisine ilk geldiği zaman senaryoyu okuduğunu ve çok heyecanlandığını dile getiren güzel oyuncu, partneri Buğra Gülsoy hakkında da konuştu. Gülsoy ile ilk kez bir projede birlikte çalıştığını belirten Erçel, çok uyumlu partnerler olduklarını ve bunun televizyon seyircisine yansıyacağını düşündüğünü söyledi.

HANDE HAYRANLARININ TOLGA BASKISI!

Bu zamana kadar Tolga Sarıtaş, Burak Deniz, Tolgahan Sayışman ve Serkan Çayoğlu gibi ünlü oyuncularla partner olan Hande Erçel’in Buğra Gülsoy ile uyumu hayranları tarafından en merak edilen konuydu. Erçel’i oyunculuk kariyerine başladığı dizi olan Güneşin Kızları’ndaki partneri Tolga Sarıtaş ile yakıştıran sevenleri ikilinin yeniden bir araya gelmesini istiyordu. Hande Erçel’in Buğra Gülsoy hakkındaki açıklaması hayranlarının kafasındaki soru işaretlerinin giderilmesine de yardımcı oldu. İkilinin nasıl bir performans gösterdiğini ve uyumunu 19 Kasım’da izleyebileceğiz.

Fatma Gül’ün Suçu Ne? dizisinde Vural karakterine hayat vererek adını duyuran Buğra Gülsoy, Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolde olduğu Kuzey Güney dizisi ile oyunculuğu tamamen  kanıtlayan ve ününe ün katmıştı. Son olarak TV 8’de yayınlanan Kızım dizisinde oynayan ünlü oyuncu, dizinin final yapmasının ardından ekranlardan uzak kalmak istemeyerek Azize dizisinden gelen teklifi kabul etmişti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu