Magazin

Hande Yener’in eski nişanlısı Ümit Cem Şenol, fenomen yarışmacıyla birlikte!

Uzun süredir birlikte olan Hande Yener ve Ümit Cem Şenol, geçtiğimiz aylarda yollarını ayırmıştı. Ayrılığın ardından “Hande Yener’in parasını yiyor” haberlerinin ilişkilerini yıprattığını ve bu yüzden ayrıldıklarını söyleyen Ümit Cem Şenol, yeni bir aşka yelken açtı. İşte Benim Stilim programına yarışmacı olarak katılan ve bu sayede adını duyuran Özden Cerrahoğlu ile aşk yaşamaya başlayan Ümit Cem Şenol’un aşkını belgeleyen fotoğraflar sosyal medyada yayıldı.

Bir alışveriş merkezinde el ele tutuşurken çekilmiş fotoğrafları sosyal medyada yayılan Özden Cerrahoğlu ve Ümit Cem Şenol, konu hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

Özden Cerrahoğlu

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu