Magazin

Hande Yener, yeni aşkı hakkında ilk kez konuştu!

‘Krema’ şarkısı dijital platformlarda yayınlanmaya başlayan Hande Yener, önceki gece Etiler’deydi. Bir arkadaşının evinden sabaha karşı çıkarken objektiflere yansıyan Yener, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

“ŞARKI ALIRKEN TANIŞTIK”

Kısa bir süre önce aşk yaşamaya başladığı İranlı müzisyen Misha hakkında gelen sorular sonrası nasıl tanıştıklarını “Birlikte projemiz var. Ben ‘Krema’ şarkısını aldığımda tanışmıştık. O şarkıyı yaptık. 2-3 şarkı daha aldım” sözleriyle anlatan Yener, “Güzel, her şey yolunda” dedi.

“20 YIL NASIL GEÇTİ ANLAMADIM”

Gelecek yıl, sanat dünyasında 20. yılını kutlayacak olan Hande Yener, özel bir albüm çıkarmaya hazırlanıyor.  Muhabirler tarafından yöneltilen “20 yıl nasıl geçti?” sorusuna, “Yalanın batsın daha gün gibi geliyor. Nasıl geçti 20 yıl anlamadım. İçimde dünkü gibi çocuksu bir heyecan var. Sanki şu an o albümü hazırlıyor gibiyim. Müzikte çok şey değiştirdim kendi adıma. En azından Hande Yener markasına değişik tarzlar yaparak bir şekilde kendimi gösterdim” yanıtını verdi.

“HAYALLERİMİN ÖTESİNE ULAŞTIM”

“20 yıl sonunda hayal ettiğiniz yerde misiniz?” şeklinde yöneltilen bir soru üzerine ise ünlü popçu “Dünyanın en şanslı insanlarından biriyim, inanılmaz büyük bir sevgi ile 20 yılı tamamladım. Zirveye çıkmak çok zor ama orada kalmak daha zor. O yüzden çok şanslıyım. Hayallerimin ötesine sevenlerim ulaştırdı” şeklinde konuştu.

“TIKANAN POP MÜZİĞİ BEN DEĞİLİM”

Rap müziğin pop müziği bitirdiği tartışması hakkında daha önce pop müzik tıkandı açıklamasında bulunan Yener, gelen sorular üzerine “Tıkanan pop müziği ben değilim” açıklamasında bulundu.

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı