Hande Yener ve sevgilisinden yeni şarkı!

İstanbul Fashion Week kapsamında düzenlenen bir defileye sevgilisi Misha ile katılan Hande Yener gazetecilerin soruları yanıtladı...

Art arada çıkardığı Aşk Tohumu, Kuş ve Krema gibi şarkılarla yazı dolu dolu geçiren ve birçok yerde sahne alarak hayranları ile buluşan Hande Yener, önceki akşam İstanbul Fashion Week’teydi. Ünlü modacı Kadir Kılıç’ın defilesini sevgilisi Misha ile takip eden Hande Yener, defile öncesi magazin muhabirlerinin karşısındaydı. İranlı bir müzisyen olan sevgilisiyle yeni bir şarkı yapacağını ifade eden ünlü şarkıcı, projenin detayları hakkında konuşmak istemeyerek sürpriz olsun dedi.

Hande Yener 3 yıldır birlikte olduğu nişanlısı Ümit Cem Şenol ile mayıs ayında ayrılmıştı. Şenol ayrılıklarına neden olarak basında çıkan haberleri göstermişti. Şenol, Hande Yener’den maddi olarak yardım aldığı haberlerinin sık sık magazin gündemine gelmesinden rahatsız olduğunu ve ilişkilerinin yıprandığını söylemişti.

AŞK SARHOŞU HANDE!

Hande Yener, Ümit Cem Şenol’la ayrıldıktan sonra İranlı müzisyen Misha ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Çift, ünlü popçunun son şarkısı olan Krema’nın hazırlık sürecinde tanıştı. Şarkı için uzun saatler stüdyoda zaman geçiren ikilinin iş arkadaşlığı aşka dönüşmüştü. Hande Yener, Misha ile olan aşkını bir arkadaşının doğum gününde çekildikleri pozla sosyal medyadan ilan etmişti. Geçtiğimiz haftalarda Bebek’te objektiflere yansıyan Hande Yener, Misha ile ilişkisinin güzel gittiğini anlatmıştı. Yener’in müzisyen aşkını telefonuna ‘ruhum’ diye kaydetmesi magazin muhabirlerinin gözünden kaçmamıştı. Aşkları dolu dizgin giden giden ikili Krema şarkısından sonra yeni bir şarkıya daha birlikte imza atacak.