Magazin

Hande Yener ve Demet Akalın’a çağrı: “Kavga edin, sıkılıyoruz!”

Sosyal medyayı aktif olan kullanan ünlülerden olan Demet Akalın, Instagram‘dan yaptığı yorumlarla ve Twitter‘dan yayınladığı mesajlarla dikkat çekiyor. Yazdığı mesajlarda birçok hata yapan ve adeta Türkçe‘yi katleden ünlü popçunun yazım yanlışlarını düzelten için Twitter’da bir hesap bile bulunuyor. Demet Akalın‘ın geçtiğimiz yıl barıştığı Hande Yener, ünlü popçunun bu durumunu ti’ye aldı.

Demet Akalın, küskünlüğünü bitirdiği Hande Yener paylaşımıyla dikkat çekti. Ev karantinası dolayısıyla dışarıya çıkamayan Akalın, meslektaşı Hande Yener’in kendisine gönderdiği yakın gözlüğü ile selfie çekti ve bu kareye “Canım Hande Yener’im dışarı çıkamıyorum diye yakın gözlüğü gönderdi, artık hatasız yazacağım” notunu düştü.

Bu mesajı yanıtsız bırakmayan Hande Yener, Akalın’ın meşhur yazım yanlışlarına gönderme yaptı ve “TDK ile ilgisi yoktur diyorsun, güle güle kullan canım” ifadelerini kullandı.

Hande Yener’in bu mesajına yanıt olarak bir Twitter kullanıcısının “Lütfen kavga edin evde sıkılıyoruz” yorumu dikkat çekti. Yorum binlerce beğeni aldı.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu