HANDE YENER VE AYLİN ÇOŞKUN’DAN BOMBA AÇIKLAMALAR!

Takip Et:

Pop müziğinin kraliçesi Hande Yener, Aylin Çoşkun’la düet yaptığı Manzara şarkısının klip çekimlerinde muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Klip çekimlerini tamamladıklarını dile getiren Hande Yener, klibin yakında seyirciyle buluşacağını söyledi.

Yener, sanatla uğraşanların iddialı olmak zorunda olduklarını dile getirerek yine rakiplerine göndermede bulundu. Ünlü sanatçı ayrıca sosyal medya hesabından magazin programlarını izleyerek sık sık yorum yapan Demet Akalın’a da taş atmayı ihmal etmedi. Yener, “İddialı olduğunuz zamanda evde izleyip tırnaklarını yiyenler oluyor. Gördüğünüz gibi ben tırnaklarımı yemiyorum. Tatlı atışmalar oluyor. Bu yaşananlar mesleğimizin cilvesi” diye konuştu.

Sanatla uğraşan insanların çocuklu ruhlu olduğunu dile getiren ve magazin dünyasındaki atışmaların da bu sebeple gerçekleştiğini, aslında kimsenin kimseyle arasında ciddi sorunlar olmadığını söyleyen Hande Yener, tam beyaz bayrak çekecek derken şöyle konuştu; “Çocuk ruhlu insanlar olduğumuz için zaman zaman bu tarz olaylar oluyor, ciddi bir durum yok yani… Yalnız çocuk ruhlu olmaya da devam edeceğim. Olgunluğunu kabul edenler, maçtan dışarı çıkabilirler.”