Müzik

Hande Yener: “Rap müzik pop müziği yendi!”

Müzik kariyerinin 20. yılında yeni bir albüğm çıkarmaya hazırlanan Hande Yener, pop ve rap müzik hakkında çok tartışılacak açıklamalarda bulundu. Popçuların kendilerini yenileyemediklerini söyleyen ünlü şarkıcı, “Güzel bir temizlik oldu. Allah razı olsun rapçilerden. Rap müzik pop müziği yendi” şeklinde konuştu.

Yener, çıkaracağı albümün biten pop müziğine yeniden hayat vereceğini söyleyerek “Müzik dünyası karışmış durumda. Rap müzik pop müziği yendi rap’te çok iyi bir şey yok. Şu anda ortada dinlenecek bir şey yok. O yüzden benim albüm hem benim hem de müzik dünyası için önemli. Albümümle birlikte pop müzikte yeni bir atılım olacak. Hep söylüyordum “pop müzikte bir gerileme var. Yeni bir tarz yapın, kendinizi geliştirin “diye. Gördüğünüz gibi yeni bir şey yapmayanlar yüzünden şu anda pop müzik bitti. Ben her zaman üretiyorum. Bu yaptığım albümde tarzımın dışında oldu” ifadelerini kullandı.

Hande Yener, sert eleştirilerine şu şekilde sürdürdü:

“Meslektaşlarım üretmiyorlar. Üretemediklerini biliyoruz. Tarz da yapamıyorlar. Ülkemizde müzik kalitesiyle ilgili ben her zaman isyan ediyordum. Müzik ve arayış yok! Hep aynı. 130 tempo üzerine değişen sözler ve bol bol ekstraya giden tipler. Gerçi o tarz bittiği için artık gidemiyor. Müziği kanatanlar artık kanatamayacaklar.

Müzik kalitesi mahvettiler , “İğrenç müzik yapılıyor” diye 20 yıldır söylüyorum kötü ve snob ben oluyorum sonra. Ne oldu 20 yılın sonunda? Herkesin dinleyip sevdiği şarkıları ve şarkıcıları niye şimdi dinlemiyorlar? Bunu sorgulamak lazım. Neyse güzel bir temizlik oldu. Allah razı olsun rap müzik yapanlardan. Benim yapamadığımı yaptılar onlara teşekkür ediyorum ellerine sağlık. Mekanı cennet olsun hepsinin”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu