Hande Yener: Patates değilim

Ünlü popçu Hande Yener, sahne öncesinde muhabirlerle eğlenceli bir sohbete imza attı...

hande-yener-kibris

Türk pop müziğinin önemli isimlerinden biri olan Hande Yener, önceki gün Kıbrıs’ta sahne aldı. Ünlü şarkıcı kıyafetine her zaman önem verdiğini ve kendisini dinlemeye gelen hayranlarının karşısında, sahnede özgür ve güzel hissetmenin önemli olduğunu belirtti.

Yıllar geçtikçe güzelleştiği söylenen Hande Yener, bu konu hakkında ilk kez konuştu. Ünlü şarkıcı, kendisine artık 46 yaşında değil 26 yaşında demenizi istiyorum diyerek kahkahalara sebep oldu. Düzenli spor yaptığını belirten Yener, konsere çıkmadan önceki gece 02:00’da dahi spor yaptığını söyledi.

Kısa süre içerisinde güzellik merkezi açacağı iddia edilen Hande Yener, iddiaların doğru olduğunu, nişanlısı Ümit Cem Şenol’un da spor salonu açacağını belirtti. 2 ay içerisinde açılışları yapacaklarını söyleyen ünlü popçu, nişanlısı Cem Şenol ile işlerinin ayrı olacağını fakat her zaman birbirlerine destek olacağını ifade etti. Hande Yener, şu zamanda insanların sağlıklarından çok güzelliklerine önem verdiğini ve buradan ilham alarak güzellik merkezi açacağını söyledi.

Hande Yener, konser öncesinde hayranlarına müjdeli haberi verdi. Ünlü popçu, yakın zamanda sürpriz bir şarkı çıkaracağını itiraf etti. Yener, ortada yeni bir şarkı olduğunu ve klip çekimlerine önümüzdeki haftalarda Afrika’da başlayacağını söyledi. Şarkının bestecisinin kim olduğunu ise söylemeyeceğini belirten ünlü şarkıcı, fiziğine güvendiğini bir kez daha vurguladı. Konuşmanın sonunda “Ben hala 36 beden ve taş gibiyim, patates değilim” diyerek kahkaha atan ünlü popçu, sahnesine geçiş yaptı.