Magazin

Hande Yener, gönlünü ünlü rap’çiye kaptırdı!

Hande Yener, bir arkadaşının doğum günü partisi için dün gece Beykoz’da bir mekana geldi. Nişanlısı Ümit Cem Şenol’dan geçtiğimiz aylarda ayrılan ünlü popçu, yeni sevgilisi ile birlikte partiye katıldı. İranlı rap’çi Misha Michael Mehdikhan ile yani bir aşka yelken açan Yener, doğum gününde çekilen bir fotoğraflarını Instagram hesabından yayınlayarak ilişkisini ilan etti.

“POP MÜZİK BİTMİYOR, HAFTADA 4 İŞE GİDİYORUM!” 

Gecenin sonunda mekandan ayrılan Hande Yener, kapıda kendisini bekleyen magazin muhabirleriyle arabaya binerken sohbet etti. “Ben 20 yaşıma girdim” diyen ünlü şarkıcı, ‘rap müzik yükselişte, pop müzik bitiyor’ tartışması hakkında konuştu. Keyifli halleri dikkat çeken Yener, “Biten bir şey yok, başlayan şeyler var. Rap müziğin yükselişi beni mutlu ediyor. Ama pop müzik bitmiyor. Bitenler sadece konuşabilir. Bir yandan pop müzik gayet güzel gidiyor. Haftada 4 işe gidiyorum.” şeklinde konuştu.

“BEN ERKEĞİM!”

Ünlü popçu, “Reynmen düet yapmak için kadın sanatçı arıyor. Siz düşünür müsünüz?” sorusuna “Ben erkeğim” diyerek ilginç bir yanıt verdi.

Misha Michael Mehdikhan

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu