HANDE YENER ‘DUYMAYAN KALMASIN’ MUHABİRİNİ KOVDU

Hande Yener'den magazincilere büyük saygısızlık! Ünlü popçu, bu kez sınırı aştı…

Hande Yener ve Demet Akalın'ın İzmir'deki gelinlik fuarında aynı mekanda ve aynı gün konser vereceği haberi çok konuşulmuştu. Konser öncesi ise, büyük gerginlik yaşandı. Hande Yener, basın mensuplarının karşısına geçip röportaj verdiği dakikalarda 'Duymayan Kalmasın' programının muhabiri gelince ünlü popçu çılgına döndü. Anlamsız tepkisiyle herkesi şaşırtan ve büyük tepki gören Yener, 'Onu buradan çıkarın, istemiyorum' diyerek güvenlik görevlilerine talimat verdi. Muhabirin dışarı çıkarılması diğer basın mensupları tarafından tepkiyle karşılandı! 
 

DAHA ÖNCE NE OLMUŞTU?
'Duymayan Kalmasın' programının yorumcularından Seren Serengil, Hande Yener'in Telifmetre listesinde 1 numara olmasına inanmadığını söylemiş ve buna kızan ünlü popçu da Serengil'in üstsüz fotoğrafını sosyal medya hesabında yayınlamıştı. Hande Yener'in, program ekibine verdiği anlamsız tepkinin sebebinin bu polemikle ilgili olduğu öne sürüldü.

Bir başka iddia ise, Demet Akalın'ın aynı gün söz konusu muhabiri uçakta cep telefonuyla çekerek sosyal medya hesabında paylaşmasına Hande Yener'in bozulduğu yönünde…