Hande ve Murat’ın aşk tatili!

Sevgilisi Murat Dalkılıç ile Kartalkaya'da tatil yapan Hande Erçel, sosyal medya hesabından paylaştığı tatil fotoğrafları ve 20 bin liralık kombini ile dikkat çekti...

Takip Et:

Son olarak Azize dizisinde oynayan Hande Erçel, dizinin reytinglere yenik düşüp final yapmadan ekranlardan alınmasından sonra sevgilisi Murat Dalkılıç ile tatile çıktı. Kış aylarında en çok tercih edilen tatil rotalarından biri olan Kartalkaya’yı tercih eden ünlü çift, tatilleri sırasında çekildikleri kareleri sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmiyor. Kar tatili için dünyaca ünlü İtalyan markası Moncler’in ürünlerinden oluşan bir kombin yapan Hande Erçel, montuna 13 bin 300 TL, eldivenine 2 bin 790 TL, beresine ise 990 TL harcadı. Hande Erçel’in bu kombini ile paylaştığı sempatik pozu kısa sürede 1 milyondan fazla beğeni aldı.

INSTAGRAM’DA MEKANIN SAHİBİ HANDE ERÇEL! 

Instagram’da Türk kadın oyuncular arasında en çok takipçisi bulunan isim olan Hande Erçel’in 11,6 milyon takipçisi bulunuyor. Her fotoğrafı 1 milyondan fazla beğeni alan güzel oyuncu, geçtiğimiz haftalarda doğan yeğeni Aylin Mavi ile paylaştığı fotoğrafı ile de ilgi odağı olmayı başarmıştı. Bu karesi ile 1.5 milyon beğeni alan Hande Erçel, her gönderisine binlerce yorum alıyor. Ünlü oyuncunun Türk hayranlarının yanı sıra yurtdışından da birçok hayranı bulunuyor. Yabancı hayranları, Erçel’e İngilizce ve kendi dillerinde yaptıkları yorumlarla sevgi gösterisinde bulunuyor.

Güzelliği ile takipçilerini büyüleyen Hande Erçel, annesi Aylin Erçel ile ilgili yaptığı paylaşımlarla hüzünlendiriyor. Zaman zaman yayınladığı fotoğraflarla Ocak 2019’da kaybettiği annesine olan özlemini gözler önüne seren ünlü oyuncu, birkaç gün önce annesini ölüm yıl dönümünde anmıştı.