Magazin

Hande ve Murat krizinin perde arkası!

Son barışmalarının üzerinden neredeyse 1 yıl geçen Hazal Ergüçlü ve Murat Dalkılıç çiftinin ilişkisine nazar değdi. Geçtiğimiz günlerde baş başa akşam yemeğine çıkan çift, Arnavutköy’de gittikleri mekanda yemek yerken bir ara tartışmaya başladı. Etraftakilerin meraklı bakışlarına aldırış etmeyen iki ünlü isim karşılıklı olarak birbirlerine seslerini de yükseltti. Etraftakilerin rahatsız olduğunu fark eden ikili, mekanı terk etti. Çıkışta kendilerini bekleyen magazin muhabirlerinin soruları yanıtlamayan ünlü çift, keyifsiz halleri ile dikkat çekmişti.

‘BENİM KLİBİM VAR SENİN DİZİ SETİN VAR’ KAVGASI!

Neden kavga ettikleri merak konusu olan Hande Erçel ve Murat Dalkılıç’ın arasındaki kriz hakkında bir iddia ortaya atıldı. İkilinin birbirlerine zaman ayıramadıkları için kavga ettiği iddia edildi. Yeni şarkısına klip çekecek olan Murat Dalkılıç, sevgilisi Hande Erçel’e görüşemeyeceklerini söyledi. Yeni dizisi Azize’nin çekimlerine başlayan Hande Erçel de aşkına gerekli zamanı ayıramayınca, zamansızlıktan başlayan sohbet tartışma ile son buldu. İkilinin aralarındaki krizi çözüp çözemediği ise henüz bilinmiyor.

Yeni bir şarkı ile hayranlarının karşısına çıkacak olan Murat Dalkılıç’ın Hande Erçel ile sevgili olduktan sonra sahne ücretlerini arttırdığı konuşuluyordu. Güzel oyuncudan önce konser vermek için 70 bin lira alan Dalkılıç, Erçel’den sonra bu fiyatı 120 bin liraya çekti. Murat Dalkılıç’ın sahne fiyatını arttırmasına sebep olarak Hande Erçel ile olan ilişkisi gösteriliyordu. Ünlü oyuncu ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Murat Dalkılıç, bu popülariteyi paraya çevirmeyi bildi.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu