Kültür ve Sanat

Hande Ünsal’ın büyük korkusu!

Geçtiğimiz aylarda ‘Daha İyi’ isimli şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunan Hande Ünsal, şarkının dinleyiciler tarafından tam not aldığını ve bunun kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.

Chamada isimli kulüpte sahne alan Ünsal, “Formunu nasıl koruyorsun?” sorusuna ise “Bunun için özel bir şey yapmıyorum. Çalışmaktan spor yapmaya zaman kalmıyor. Sanırım işkolik bir kadınım hatta bu yüzden evimi taşıyorum. Evimi artık stüdyo olarak da kullanacağım“ dedi. Ünsal’a geçtiğimiz günlerde Ayşe Hatun Önal’ın “Eve misafir geldiğinde evde yokmuş numarası yapıyorum” şeklindeki hatırlatıldı. Muhabirin “ Siz yeni evinize misafir kabul eder misiniz?” sorusuna gülerek “Herkesi beklerim kapım açık “ yanıtını verdi.


ALZHEIMER OLMAKTAN KORKUYOR!
Basın mensuplarının  “Kimsenin bilmediği ve bizimle paylaşabileceğin bir sırrın var mı? sorusuna ise ünlü şarkıcı, “Çok çalışmaktan olsa gerek erken yaşta unutkanlığa başladım, hatta bir keresinde adımı soran memura cevap vermek için 15 saniye bekledim adımı düşündüm sonra cevap verebildim diyen  popçu ilerde alzheimer olmaktan korktuğunu belirtti.“ yanıtını verdi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu