Müzik

Hande Ünsal’a yoğun ilgi!

2016’da çıkardığı İki Çift Laf isimli single ile müzik dünyasına adım atan Hande Ünsal, asıl çıkışını ise geçtiğimiz yıl çıkardığı Oyna Oyna isimli şarkı ile yaşamıştı. 1 milyondan fazla Magazinn.com okurunun oylamasıyla belirlenen Magazinn.com Video Müzik Ödülleri töreninde En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı ödülüne layık görülen Hande Ünsal, aynı zamanda 2018 yılında Seni Sever Miyim? isimli şarkıyı da çıkarmıştı. Müzik çalışmalarının yanı sıra konserlere de ağırlık veren Hande Ünsal, yaz boyu tatil bölgelerinde bulunan farklı mekanlarda sahneye çıkmıştı.

Geçtiğimiz aylarda Nerdesin isimli şarkıyı müzikseverlerle buluşturan Hande Ünsal, arayı fazla uzatmadan yeni şarkısını hayranları ile buluşturacak. İlerleyen günlerde Daha İyi isimli şarkısını dijital platformda yayınlayacak olan Hande Ünsal’ın yeni teklisinin söz ve müziği genç şarkıcıya ait. Daha İyi’nin düzenlemesinde ise Serkan Balkan imzası taşıyor.

KLİP ÇEKİM 2 GÜNDE TAMAMLANDI!

Hande Ünsal, yeni şarkısı Daha İyi’ye Onur Sarsıcı’nın yönetmenliğini üstlendiği bir de klip çekti. İstiklal Caddesi’nde gerçekleşen klip çekimi Ünsal’ın hayranlarından büyük ilgi gördü. İstiklal Caddesinde ünlü popçuyu görenler fotoğraf çektirmek için klip çekimine dahil oldu. 28 yaşındaki genç şarkıcı hayranlarını kırmayarak herkesle tek tek fotoğraf çekilip ilgilendi. 1 günde bitmesi planlanan çekimler, Hande Ünsal’ın yoğun ilgisi sebebiyle 2 günde tamamlanabildi. Çekimlerin aksamasını sorun etmediğini ifade eden Ünsal, hayranlarının sevgisine karşılık vermenin kendisi için daha önemli olduğunun altını çizdi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu