Hande Soral sonunda ekranda yüzünü gösterecek!

Takip Et:
Hande Soral sonunda ekranda yüzünü gösterecek!
Hande Soral sonunda ekranda yüzünü gösterecek!

Uzun zamandır dizilerde rol almayan, televizyon ekranında hayranlarının hasretle gözlediği Hande Soral, Fox TV’de suratını gösterecek. Soral en son 2019 senesinde İlbilge Hatun karakteri ile Diriliş Ertuğrul dizisinde yer almıştı. Türkiye’nin ilk profesyonel köpek eğitimi programı “Arkadaşımın Dünyası”na bu hafta, Hande ve Bedirhan Soral kardeşler, köpekleri Ceku ile davetli oluyor!

“Arkadaşımın Dünyası”nın yeni kısmında, tecrübeli köpek eğitmeni Ali Yeşilırmak, travmatik bir geçmişi olan yavru bir Doberman’ı, öteki köpeklerle sosyalleştirmeye çalışacak.
Dişi bir Labrador olan Sunny, evin oğlu Kerem ile doğru irtibatı kurmak için yeniden Ali’nin yardımına lüzum dinliyor. Üç yaşındaki Border Collie Ceku ise, Soral ailesinin gözbebeği. Ünlü oyuncu Hande Soral’ın köpeği olan Ceku, Ali’nin daha önceki öğrencisi.

Ceku’nun oyun dostu Bedirhan Soral da aralarına katılınca, üçlü “Sürünün Lideri Kim?” iddiasına giriyor. Ceku, acaba aralarında en fazla kimin sözünü dinliyor?

“Arkadaşımın Dünyası”nın her misafiri, Sunny ve Ceku kadar arkadaş canlısı değil.
Dört yaşındaki Alman çoban köpeği Darko, doğduğundan bu yana hiçbir yabancıyı ne kendine ne evine yaklaştırmış. Yabancılara karşı son derece saldırgan bir davranış sergileyen Darko, ilk kere baktığı Ali’ye izin verecek mi?

FOX İç Yapımlar’ın tecrübeli takımı tarafından yaşama geçirilen Türkiye’nin ilk profesyonel köpek eğitimi programı “Arkadaşımın Dünyası”, 3 Ekim Cumartesi saat 12.15’te, FOX’ta!

.