Kültür ve Sanat

Hande Soral güldürmeye geliyor!

Son olarak İsimsizler dizisinde Handan karakterine hayat veren oyuncu Hande Soral, dizinin 2017 yılında final yapmasının ardından herhangi bir projede yer almamıştı. Bu süreçte kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi İsmail Demirci ile dünyaevine girmişti. Hayranlarının yeni sezonda ekranda olmasını istediği Hande Soral, yaz aylarında bir sinema filminde oynayacağının müjdesini vermişti.

İLK FRAGMAN BİRKAÇ GÜN SONRA YAYINDA OLACAK

Hande Soral, Müstakbel Damat isimli sinema filminde Erdal Özyağçılar ve İlker Ayrık gibi usta oyuncularla birlikte yer aldı. Ekim ayında Kıbrıs’ta gerçekleştirilen çekimler geçtiğimiz günlerde sona erdi. 14 Şubat 2020’de sinemada olacak olan komedi filminin ilk tanıtım videosu ilerleyen günlerde yayınlanacak. Müstakbel Damat filminde oynadığı için çok mutlu olduğu bilinen güzel oyuncu, heyecanını sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla hayranları ile paylaştı.

Tolga Çevik’in yaptığı Komedi Dükkanı isimli programa seyirci olarak katılan Hande Soral, Çevik’in seyirciler arasından birini sahneye davet etmesiyle sahneye çıkmış ve televizyonda ilk kez böyle görülmüştü. Daha sonra programın yapımcısı tarafından oyunculuğa adım atması sağlanan Soral, Küçük Kadınlar dizisinde canlandırdığı Armağan karakteri ile adını duyurmuştu. Dizinin final 2008 yılından sonra birçok farklı projede yer alan Hande Soral, özellikle yayınladığı dönem fenomen haline gelen Diriliş Ertuğrul dizisinde İlbilge hatun olarak tanınırlığını ve hayran kitlesini arttırmıştı. Ünlü oyuncu 2 sezondur televizyon ekranlarında yer almıyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu