Magazin

Hande ile Murat kavgaya tutuştu!

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç çifti önceki gün Arnavutköy’de bulunan bir mekandaydı. Baş başa bir akşam yemeği yiyen ünlü çift, koyu bir sohbete daldı. İkilinin sohbeti gergin bitti. Bir anda tartışmaya başlayan ve birbirlerine bağıran çift, herkesi şoke etti. Etraftaki insanlara ve çalışanlara aldırış etmeyerek kavga eden Hande Erçel ve Murat Dalkılıç çifti, insanların kendilerine baktıklarını fark edince mekanı terk etti. Mekana birlikte gelen iki ünlü, her ne kadar tartışmış da olsa mekanı birlikte terk etti. Mekan çıkışı kendilerini bekleyen magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlamayan ünlü çiftin yüzleri asıktı. Erçel ve Dalkılıç, güzel oyuncunun sürdüğü arabayla oradan ayrıldı. İkilinin neden tartıştığı ise öğrenilemedi.

NEDEN TARTIŞTIKLARI MERAK KONUSU OLDU

Azize isimli dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanan Hande Erçel ve sevgilisi Murat Dalkılıç’ın uzun süredir ilişkilerinin iyi gittiği biliniyor. Sürekli olarak kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına el ele kol kola pozlar veren ve gülümsemelerini yüzlerinden düşürmeyen çiftin neden kavga ettiği merak konusu oldu.

Geçtiğimiz aylarda Murat Dalkılıç’ın Harbiye Açıkhava’da verdiği konseri sevgilisi Hande Erçel, en önden takip etmişti. Ünlü popçu, sevgilisine yazdığı Müjgan şarkısını ilk kez burada Erçel’in gözlerinin içine bakarak seslendirmişti. Dalkılıç, o anlarda sevgilisinin yanına gidip elini de tutmuştu. Ünlü şarkıcı, bir başka konserinde sahneden Müjgan şarkısını Hande Erçel’i uyurken izlediği bir sırada yazdığını söylemişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu