Medya

HANDE ERÇEL’Lİ ‘AŞK LAFTAN ANLAMAZ’DA TEHLİKE SİNYALLERİ

Hande Erçel'li "Aşk Laftan Anlamaz", 5 Ekim Çarşamba akşamı yayınlanan yeni bölümüyle total grubunda 3.88 rating 10.89 share ile altıncı, AB grubunda ise 3.03 rating 8.65 share ile dokuzuncu sırada yer aldı.


Yapım bu rakamlarla rakiplerinin gerisinde kalmış. Yaz sezonunda başlayıp yeni sezonda devam edebilen diziler arasına girebildi ama şimdi karşısında "Kara Sevda" ve "No: 309" gibi oldukça ciddi rakipleri var. Yeni bölümlerde işi çok zor ama üst sıralara çıkması da imkansız gibi görünmüyor. Senaryoda ufak dokunuşlara ihtiyaç var! Komedi ve aşkın yanı sıra, entrikanın da olması gerekiyor.
 

Yapımcılığını, Bi Yapım’ın üstlendiği Aşk Laftan Anlamaz'ın oyuncu kadrosunda; Hande Erçel, Burak Deniz, Özcan Tekdemir, Merve Çağıran, Oğuzhan Karbi, Tuğçe Karabacak, Demet Gül, Süleyman Felek, Betül Çobanoğlu, Cem Emüler, Evren Duyan, Sultan Köroğlu Kılıç, Gözde Kocaoğlu ve Nazan Diper gibi isimler yer alıyor. Aşk Laftan Anlamaz'ın yönetmenliğini Müge Uğurlar senaryosunu ise Nuray Uslu, Aylin Eren ve Yusuf Kürşad Gürses kaleme alıyor.

 

RATING SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN!.. 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu