Hande Erçel’in kapak kızı olduğu dergiye Kerem Bürsin’den ilginç tepki!

Takip Et:
Sen Çal Kapımı dizisi reytingi yine patlattı!
Sen Çal Kapımı dizisi reytingi yine patlattı!

Magazinn /Ayrıntı – Fox TV’de bu akşam 12. kısmı yayınlanacak olan Sen Çal Kapımı adlı dizide beraber kamera karşısına geçen Hande Erçel ve Kerem Bürsin, sette kamera ardında da mizahlı paylaşımlarıyla büyük noktaya değiniyorlar. İki genç oyuncunun ekran geçimi büyük alkış toplarken, sette de iyi uyuştukları paylaşımlarından bakılmakta.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in zaman zaman beraber video sürükleyip instagram’da paylaşmaları, takipçilerini çok mutlu ediyor.
Hande Erçel’in dizinin yeni kısmının başlamasına saatler kala instagram story’den yaptığı bir paylaşım ise süratle dağıldı. Bu videoda Hande Erçel’in bir mecmuaya verdiği pozlara bakan Kerem Bürsin’in tepkisi bakılıyor.

Yanlarında set çalışanlarından bir kaç şahsın da olduğu bir grupla Kerem Bürsin, elindeki mecmuada Hande Erçel’in resimlerine bakıp ‘Uuu, Aaa’ biçiminde nidalar atıyor ve gülüyor. Bu sırada olanları ise Hande Erçel videoya alıyor.

#SenÇalKapımı‘nın Eda Yıldız’ı @HandeErcel, @MarieClaireTR‘nin Ekim rakamının kapaklarını ziynetliyor 💓❣🤩#HandeErçel pic.twitter.com/s5Tn3u9qAh

— Sen Çal Kapımı @Sen_Cal_Kapimi September 30, 2020

Hande Erçel’in videoda arka tasarıda güldüğü dinleniyor ve ‘Yapmayın’ sözleri ile şakalaşan takıma ve Kerem Bürsin’e kahkahalarla karşılık verdiği videoda yer alıyor.

İşte sosyal medyada çok konuşulan o video…

🅰️🅱️🅾️ HAHAHAHHA KEREM DELİRİYORUMDKDKKD #sençalkapımı pic.twitter.com/4rTZn553C5

— sena @the_senaa September 30, 2020

.