Hande Erçel’in dinmeyen acısı!

9 ay önce annesi Aylin Erçel'i kanserden kaybeden Hande Erçel, annesine duyduğu özlemi bir kez daha kelimelere döktü...

Hande Erçel geçtiğimiz ocak ayında 48 yaşındaki annesi Aylin Erçel’i kaybetmişti. Ünlü oyuncun annesi uzun süre kanser hastalığı ile mücadele etmiş ve hastalığı yenememişti. Annesini kansere yakalandıktan sonra bir an olsun yalnız bırakmayan ve iyileşmesi için elinden geleni yapan güzel oyuncu, Aylin Hanım için donör olacaktı.

HANDE’DEN DUYGULANDIRAN SÖZLER

Annesinin genç yaşta hayata veda etmesiyle büyük bir acı yaşayan ve uzun süre toparlanamayan Hande Erçel’in anne özlemi dinmiyor. Annesi Aylin Erçel’in fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayan Erçel, sevgisini ve özlemini bir kez daha gözler önüne serdi. Ünlü oyuncunun annesinin fotoğrafını yayınladığı gönderi kısa sürede yüz binlerce beğeni aldı. Erçel’in yazdıkları okuyanları duygulandırdı.

Hande Erçel annesinin ölümünden sonra uzun süre toparlanamamıştı. Kendisini işine veren ve anlaşma imzaladığı Halka dizisinde yer almaya başlayan ünlü oyuncu, bu süreçte kendisine en büyük desteği veren eski sevgilisi Murat Dalkılıç ile barışmıştı. Dalkılıç hem hastalık evresinde hem de vefattan sonra Hande Erçel’i yalnız bırakmamıştı. Hem işine dört elle sarılan hem de sevgilisiyle barışan Hande Erçel bu süreçte zamanının çoğunu ailesi ile birlikte geçirmişti.

Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel ise annesinin vefatından aylar sonra dünyaevine girdi. Şu sıralar hamile olan ve bebeğini kucağına almak için gün sayan abla Erçel, zaman zaman kardeşi gibi sosyal medya hesabından annesi Aylin Erçel’i anıyor.