Hande Erçel’in Azize’si için final kararı mı verilecek?

Reytinglerde beklenilen başarıya gösteremeyen Hande Erçel ve Buğra Gülsoy'un başrolünde yer aldığı Azize dizisinin erken final yapabileceği konuşuluyor...

Takip Et:

Yeni sezonun iddialı yapımlarından olan Azize bir türlü istediği çıkışı yakalayamadı. Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’u buluşturan dizinin ilk bölümünde ekrana gelen tecavüz sahnesi uzun süre konuşulmuştu. Reytingleri yükseltmek için tecavüz sahnesine yer verildiği iddia edilmişti. Birkaç haftadır Kanal D ekranlarında salı günleri yayınlanan dizinin rakipleri atv’de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve FOX TV’de ekranlara gelen Kadın dizisi olmuştu.

Azize dizisi yayınlanan bölümleri ile zorlu rakipleri arasında varlık gösteremedi. Geçtiğimiz salı günü ikinci bölümü ile ekranlarda olan Azize, günü 11. sırada kapatmıştı. İki bölümü ile de ilk 10’a bile giremeyen Azize’nin final yapabileceği konuşulmaya başladı. Eğer dizi ilerleyen bölümlerde reyting listelerinde üst sıralara yerleşemezse Kanal D yönetimi Azize’ye erken final yaptıracak.