Yaşam

Hande Erçel’in ‘Aylin Mavi’ aşkı!

Kanal D ekranlarında yer alan ve şu sıralar final yapacağı haberleri ile gündemde olan Azize dizisinin başrol oyuncu Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel de kardeşinin ünlü olmasının ardından tanınır hale gelmişti. Instagram’da birçok ünlüden daha fazla takip edilen ve 1.2 milyon takipçi oranına ulaşan Gamze Erçel’in hayatı da Hande Erçel fanları tarafından mercek altında…

Ocak ayında annesi Aylin Erçel’i kaybeden Gamze Erçel, nisan ayında 3 yıllık sevgilisi Caner Yıldırım ile aile arasında düzenlenen sade bir törenle nikah masasına oturmuştu. Evlendikten sonra hamile olduğu ortaya çıkan abla Erçel, 17 Aralık’ta ölen annesinin adını verdiği kızı Aylin Mavi’yi dünyaya getirdi. Doğumdan önce bir baby shower partisi düzenleyen Gamze Erçel, partide kızının adını açıklamıştı.

HANDE, SETTEN SONRA AYLİN MAVİ’YE KOŞUYOR!

Geçtiğimiz günlerde kızı Aylin Mavi ile ilk kez fotoğrafını paylaşan Gamze Erçel, önceki gün bir yılbaşı partisindeydi. Parti çıkışı magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Erçel, kardeşi Hande Erçel’in yeğenine çok düşkün olduğunu söyledi. Hande Erçel’in setten sonra hemen kendilerinin yanına geldiğini anlatan Gamze Erçel, teyze yeğenin saatlerce vakit geçirdiğinden bahsetti.

Anneliğin tarif edilemez bir duygu olduğunu dile getiren Gamze Erçel, önceki haftalarda çıkan Hande Erçel’in yeğeni için 500 bin liralık bir hesap açtığı haberlerini de yalanladı. Bu tarz haberlerin nereden çıktığına anlam veremediklerini söyleyen Erçel, gazetecilere teşekkür ederek yanlarından ayrıldı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu