Hande Erçel’e sürpriz partner!

'Halka' dizisi ile yollarını ayıran Hande Erçel'in gelecek sezonda ekranda olacak 'Kurşun' dizisi ile görüşmeye başladığı iddia edildi. Erçel ve Most Production anlaşma sağlarca güzel oyuncu, Engin Altan Düzyatan'ın partneri olacak...

2020’de yeni karakterler ve yeni bir senaryo ile dönüş yapacağı öğrenilen ‘Halka’ dizisi ile Hande Erçel’in yolları ayrılmıştı. Gelecek sezon ekranlarda olmak isteyen Erçel’in ‘Kurşun’ dizisinin yapımını üstlenen Most Production ile görüşmeye başladığı öne sürüldü.

GAZETECİ LEYLA’YI CANLANDIRACAK!

‘Diriliş Ertuğrul’ dizisi ile 5 sezon boyunca ekranlarda olan Engin Altan Düzyatan’ın ‘Savcı Orhan’ rolünde olacağı ‘Kurşun’ dizisi bir dönem işi niteliği taşıyor. İzleyiciyi 1970’li yıllara götürecek olan ‘Kurşun’da idealist bir savcı olan Orhan ve gazeteci Leyla’nın hikayesi anlatılacak.

Hande Erçel ve Most Production arasında anlaşmaya varılırsa, güzel oyuncu Leyla karakterine hayat verecek. Engin Altan Düzyatan’ın partneri olması için Hande Erçel’den önce Neslihan Atagül ve Cansu Dere ile görüşüldüğü iddia edilmişti.