Magazin

Hande Erçel’den ünlü fenomene 15 bin liralık dava!

Instagram’da 10.7 milyon takipçisi sayısıyla en çok takip edilen oyuncular arasında yer alan Hande Erçel, aynı zaman da çok sıkı fanlara da sahip. Her adımı takip edilen ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde kendisine ‘bazlama surat’ diyen Alp Kılınç isimli fenomeni affetmemiş ve şikayetçi olmuştu.

UZLAŞMAYI KABUL ETMEDİ

Twitter ve Instagram üzerinden yaptığı esprili paylaşımlarla tanınan Alp Kılınç, ünlü oyuncunun İngilizce konuştuğu bir video ile dalga geçmiş ardından Hande Erçel’in fotoğrafını paylaşarak ‘bazlama surat’ yazmıştı. Sosyal medya üzerinden kendisiyle dalga geçen fenomeni affetmeyen Erçel’in şikayeti üzerine savcılık dosyayı uzlaşmaya yollamış ama oyuncu uzlaşmayı kabul etmemişti. Bunun üzerine açılan davada Alp Kılınç’ın 1 yıldan 3 yıla kadar hapsi istenmişti.

Hande Erçel, Alp Kılınç’a açtığı davaya ek olarak bir de manevi tazminat davası açtı. Ünlü oyuncu, genç fenomenden 15 bin lira manevi tazminat istiyor.

Lütfi Alp Kılınç

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu