Hande Erçel’den Kerem Bürsin’e nispet gibi cevap!

Takip Et:
Kerem Bursin’den yine çıldırtan bir Hande Erçel paylaşımı!
Kerem Bursin’den yine çıldırtan bir Hande Erçel paylaşımı!

Magazinn /Ayrıntı – Fox TV’de yaz dizisi olarak başlayan ve yeni sezonda da devam eden romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı, iki ünlü ve zaferli oyuncunun sosyal medya paylaşımlarıyla da gündemden düşmüyor. Kerem Bürsin ile Hande Erçel’in başrolünde oynadıkları dizi, ekrandaki serüvenini sürdürürken, kamera ardında da başka bir serüven yaşanıyor.

Magazin gazetelerinde aralarında bir ilişki olduğu biçiminde kimi rivayetler gezip dursa da bu mevzulara cevap bile vermek istemeyen iki oyuncu, dizinin setinde kamera arkasında içten ve natürel halleriyle takipçilerinin markajında.
Daha önceki zamanlarda bir dergiye kapak kızı olan Hande Erçel’in göz akdikeni resimlerine bakarken takdir ve kahkaha dolu nidalar atan Kerem Bürsin’in halini, Erçel videoya sürüklemiş ve yayınlamıştı.

Dizinin setindeki bir kaç şahsın da dahil olduğu bu dergiye bakma vaziyetini bu kere Hande Erçel, Kerem Bürsin’e sanki nispet yapar gibi tiye aldı. Erçel, dizinin setindeki karavanında iki bireyle beraber eline Kerem Bürsin’in kapak olduğu mecmuayı aldı.

Erçel, bu resimlerine de Kerem Bürsin’e yollama yaparak “Sen Çal Kapımı gününe böyle bir giriş yapalım o zaman” anekdotuyla paylaştı.

Kerem Bürsin’in kendisini yer aldığı mecmuaya bakarken ki mizahlı haline suskun ama hoş bir yollama oldu.

İşte Hande Erçel’in o paylaşımı:

.