Magazin

Hande Erçel’den çarpıcı açıklamalar! “Daha çok düşündüğüm bir zamandayım!”

Ocak ayında annesi Aylin Erçel’i kanserden kaybeden oyuncu Hande Erçel, önceki gün annesi hakkında bir paylaşım yapmış ve “Kazançlarıma şükrediyorum, seni öğreniyorum, yaşamamı istediğin hayatı yaşıyorum. Birlikte yapmayı hayal ettiğimiz ne kaldıysa geriye, sen sonsuzluk denizinde yüzerken ben de sana buradan eşlik ediyorum.. Ruhundan bir parça olarak bu evren de olabildiğim kadar varım annecim..” ifadelerini kullanmıştı.

“YAVAŞLADIĞIM BİR ZAMANDAYIM!”

InStyle dergisine röportaj veren güzel oyuncu, “Hayatı yeniden keşfettiğim bir yerdeyim. Hem başındayım hem sonundayım gibi hissediyorum. Yavaşladığım, daha çok düşündüğüm bir zamandayım. Yaşayarak deneyimlemenin ve öğrenmenin tadını aldım.” şeklinde konuştu.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu