Hande Erçel yeni proje bekliyor!

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç çifti önceki akşam Etiler'de bulunan bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı...

Geçtiğimiz aylarda yoğun iş tempoları yüzünden birbirlerine vakit ayıramadıkları için kavga ettikleri konuşulan ünlü çift, Hande Erçel’in dizisinin bitmesi ve Murat Dalkılıç’ın şarkısının çıkmasının ardından rahata erdi. Birlikte Kartalkaya’ya tatile giden Hande Erçel ve Murat Dalkılıç, daha fazla zaman geçirmeye başladı. İkili dün akşam kalabalık arkadaş grupları ile birlikte Etiler’de bulunan bir mekanda akşam yemeği yedi. Mekan çıkışı basının karşına el ele çıkan ünlü çiftten Hande Erçel, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

“KISMET DEĞİLMİŞ”

Son yer aldığı proje Azize’nin reytingler yüzünden ekranlara veda etmesi hatırlatılınca güzel oyuncu, “Kısmet değilmiş” dedi. Yeni bir proje yer alıp almayacağı sorularına ise Erçel, “Güzel bir proje olursa neden olmasın” yanıtını verdi.

Yeni projelere yeşil ışık yakan ünlü oyuncunun sevgilisi Murat Dalkılıç’la birlikte hayata geçirdikleri ‘Dollyphant’ adlı çizgi film projesi için çalıştığı ve gelen teklifleri kabul etmediği iddia edilmişti. Konuşulanlara göre;  Halka ve Azize ile art arda reytinglerde hüsrana uğrayan Hande Erçel, Azize’nin final bile yapmadan ekranlardan alınmasının ardından yüzünü eskitmek istemiyor. Kendisine sunulan yeni proje tekliflerini kabul etmeyen Erçel, uzun bir süre dinlenecek. Başarısız bir yapımda daha yer almak istemeyen Hande Erçel’in yer alacağı yeni projesi şimdiden merak konusu oldu. Hande Erçel, TRT 1’de yayınlanan Halka dizisinden sonra Buğra Gülsoy ile birlikte Azize dizisinde oynamıştı.