Magazin

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç’tan yeni ev kararı!

Geçtiğimiz yıl yaz aylarında yollarını ayıran Hande Erçel ve Murat Dalkılıç çifti, ünlü oyuncunun annesi Aylin Erçel’in vefatı sonrası yeniden bir araya gelmişti. Ayrılmadan önce aynı evde yaşayan Hande Erçel ve Murat Dalkılıç, ayrıldıktan sonra evlerini de ayırmıştı.

Ayrılık sonrası Ulus’ta bir eve taşınan Hande Erçel ve Murat Dalkılıç, önceden oturdukları  Çubuklu Vadi Konakları’na dönmeye hazırlanıyor. Önceki gün aylık kirası 25 bin lira olan bir villayı gezip beğendiler, taşınma kararı aldılar. Engin Altan Düzyatan, Şahan Gökbakar, Arda Turan ve Türkan Şoray’a yeniden komşu Daha olacaklar.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu