Magazin

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç ayrılığının perde arkası!

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç çifti 2017 yılında bu yana bir dargın bir barışık sürdürdükleri ilişkilerini noktaladı. Evlenecekleri kesin gözüyle bakılan ünlü çiftin dost kalarak yollarını ayırdıkları öğrenildi. İlişkilerini kavga gürültü olmadan bitiren ikilinin artık ilişkilerini yürütemedikleri için bu kararı verdiği konuşuluyor. Ayrıca haftalar önce sevgilisi Hande Erçel olmadan Bodrum’da tatil yapmaya başlayan Murat Dalkılıç’ın önceki akşam kaldığı otele iki kadın arkadaşı ile birlikte geldiği iddia edildi. Ünlü popçuyu görenler “Murat ayrılığa çabuk alıştı” yorumlarında bulundu.

Reytingler sebebiyle yayından alınan Azize dizisinin ardından Kerem Bürsin ile birlikte Sen Çal Kapımı dizisi ile ekranlara gelen Hande Erçel ve Murat Dalkılıç’ın reklam yapmak için ayrıldığını iddia edenler de oldu. Öte yandan birbirlerine çok yakıştırılan Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in setten videoları sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Bu videoların  ardından Dalkılıç, Erçel’i sette ziyaret etmiş ve ünlü oyuncuya masaj yaparken çekilmiş bir videosunu Instagram’dan yayınlamıştı. Erçel ve Dalkılıç’ın Kerem Bürsin yüzünden ayrılmış olabileceği de sosyal medyada konuşulan iddialar arasında. Tüm bu iddialar sosyal medya ve fan sayfalarında konuşulurken ne Hande Erçel ne de Murat Dalkılıç henüz konu hakkında bir açıklama yapmadı.

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç çifti 2017 yılının aralık ayında ilişkilerine başlamıştı. O dönem Murat Dalkılıç’ın Hande Erçel’in eski sevgilileri Ekin Mert Daymaz ve Mehmet Dinçerler ile arkadaş olması çok konuşulmuştu. İkilinin beraberliği 10 ay sürmüş ve ardından yolları ayrılmıştı. İlişkileri süresinde birlikte yaşayan ikili ayrılık sonrası evleri de ayırmıştı. Ünlü çift, 2018 yılının sonlarında Hande Erçel’in annesi Aylin Erçel’in hastalığı döneminde yeniden yakınlaşmıştı. Dalkılıç, zor günler geçiren eski sevgilisini yalnız bırakmamıştı. Çift, Aylin Erçel’in vefatı sonrası ilişkilerine bir şans daha vermişti. Yeniden birlikte yaşamaya başlayan çift, Murat Dalkılıç’ın ekonomik zorluklar yaşadığı Hande Erçel’in bu süreçte sevgilisine maddi yardım yaparak kiranın yarısını ödediği haberleri gündeme gelmişti.

Birkaç hafta öncesine kadar Hande Erçel’in yeğeni Aylin Mavi ile fotoğraf paylaşan Dalkılıç ve ünlü oyuncuya “Darısı size” yorumları yapılırken, evlenmesi beklenen ikili sürpriz bir şekilde yollarını ayırdı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu