Magazin

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç ayrılığı reklam mı?

Önceki gün Hande Erçel ile ayrıldığı haberi ile gündeme gelen Murat Dalkılıç, güzel oyuncu için yazdığı Müjgan şarkısının video klibini yayınladı. Sözü ve müziği Murat Dalkılıç’a ait olan Müjgan’ın düzenlemesinde ise Miraç Kutlu’ya ait. Şarkının video klibi ise Ecem Gündoğdu yönetmenliğinde çekildi. YouTube’ta yayınlanan şarkının video klibinin yorum kısmında Hande Erçel ismi göze çarptı. Dinleyiciler, Murat Dalkılıç’ın Hande Erçel’e yazdığı şarkının klibinin ayrılığım hemen ardından gelmesine atıfta bulundu.

“Yanağının orta yerindeki gamzesi Pes! Muadili yok! Gözünün, kirpiğinin güzelliği peki? Öyle bi müjgan yok! Sen insansan diğerleri ney!” sözleriyle dikkat çeken şarkıyı Murat Dalkılıç ilk olarak geçtiğimiz yıl verdiği Harbiye Açıkhava konserinde Hande Erçel’in gözlerinin içine bakarak söylemişti. Bu görüntü Murat Dalkılıç’ın aynı yerde daha önce eski eşi Merve Boluğur’un gözlerinin içine bakarak şarkı söylediği anları anımsatmıştı.

“DOSTÇA AYRILDIK!”

Murat Dalkılıç yeni video klibiyle hayranları ile buluşurken sıcak bir gelişme yaşandı. Hande Erçel, önceki gün ortaya atılan ayrılık iddiasını doğruladı. “Murat’la ilişkimizi dostça noktalandırdığımızı paylaşmak durumunda hissediyorum. Murat hayatımın en zorlu günleri olarak hatırlayacağım zamanlarımda sadece sevgili değil bana dost olmuş, yol arkadaşlığı yapmış kıymetli biridir.” diyen Erçel, bugün magazin manşetlerine gelen görüntülere de atıfta bulundu. Güzel oyuncunun ablası Gamze Erçel, eniştesi Caner Yıldırım bugün Murat Dalkılıç ile Bodrum’da birlikte fotoğraflanmıştı. Erçel, o karelere atıfta bulunarak şunları yazdı: “Bu yüzden de ayrılık iki insanın ilişkisinin bitirmiş olsa da yine belirtmek isterim ki dost kalmak tek isteğimizdir ve uzun yılların getirisi olarak yakın çevremiz hala aynıdır.”

3 yıl bir dargın bir barışık süren ilişkinin noktalanmasının ardından reklam iddiaları ortaya atılmaya başladı. Kerem Bürsin ile yeni dizisi Sen Çal Kapımı ile bir önceki dizisi Azize’de yaşadığı reyting hüsrarını tatmak istemeyen Hande Erçel ve son zamanlarda maddi sıkıntılar yaşadığı iddia edilen Murat Dalkılıç’ın ayrılık haberiyle reklam yaptığı konuşulmaya başladı. Özellikle sosyal medyada konuşulan bu iddiaya göre; Hande Erçel’in yeni dizisi Sen Çal Kapımı ve Murat Dalkılıç’ın yeni video klibi Müjgan’ın reklamı ayrılık haberi ile yapıldı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu