Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in reyting şovunda sona mı geldik?

Takip Et:
Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in reyting şovunda sona mı geldik?
Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in reyting şovunda sona mı geldik?

Magazinn / Ayrıntı – Fox TV’nin iddialı dizilerinden Sen Çal Kapımı, yaz aylarında başlayan ve kendini ispatlayan bir yapım. Hande Erçel ile Kerem Bürsin ikilisinin enerjisi ve iyi geçimi ile mükemmel bir çıkış yapan dizi, reyting neticeleriyle de kış sezonunda da varlık sergileyebileceğinin işaretlerini veriyor.

Dizinin fragmanlarının dahi kısım evveli 15 milyonun üzerinde izlenme elde etmesi çok ehemmiyetli bir gidişat. Başka Bir Deyişle bir romantik komedi dizisinden beklenmeyecek bir galibiyet sergilediler.
Önümüzdeki hafta ise gidişat tamamen değişecek.

Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisi bu hafta ikinci sezonuna başladı 4,8-5,6 arasında reytingler elde eden dizi mükemmel bir başlangıca imzalaydı. Bunda Kırmızı Oda’nın hekim hanımının da terapi sahnesinin bir tesiri kesinlikle vardır.

Sen Çal Kapımı ise 7,4-8,5 arası reytingler alarak çok çok zaferli bir performans daha sergiledi. Dizinin önündeki en ehemmiyetli imtihan ise 7 Ekim Çarşamba akşamı yaşanacak.

Zira Kuruluş Osman, başka bir deyişle Çarşambanın hakikat sahibi geri dönüyor.
Ayrıca Kanal D ekranında Sadakatsiz dizisi de başlıyor. Cansu Irmak ve Caner Cindoruk’un başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz’in de kendinden emin bir çıkış yapması bekleniyor.

Benim Adım Melek dizisi de TRT1 ekranında ikinci sezonuna devam ediyor. Bu tabloda Sen Çal Kapımı dizisi için rahat günler son buldu. Artık reytinglerde bu kadar büyük sayılar elde edebilir mi, bunun imtihanını gelecek hafta verecek.

Bekleyip bakacağız…

.