Medya

Hande Erçel ve Buğra Gülsoy sette!

‘Güneşin Kızları’ isimli dizi ile yıldızı parlayan Hande Erçel, geçtiğimiz ocak ayında annesi Aylin Erçel’in kanser hastalığına yenik düşüp hayatını kaybetmesiyle birlikte işine dört elle sarılmış ve Halka dizisinde boy göstermeye başlamıştı. Halka’nın dijital platformda yayınlanacağı, hikayesi ve oyuncu kadrosunun tamamen değişeceği açıklanmıştı. Dizi ile yollarını ayıran Hande Erçel’in adı ilk olarak Engin Altan Düzyatan’ın yer aldığı Kurşun dizisi ile anılmıştı. Güzel oyuncu, Buğra Gülsoy ile başrol oynayacağı Azize dizisinde karar kılmıştı.

HANDE VE BUĞRA’NIN AZİZE’Sİ MERAKLA BEKLENİYOR

Önceki günlerde trafikte objektiflere yansıyan ünlü oyuncu, Azize’nin çekimlerinin başladığının müjdesini hayranlarına vermişti. Dizinin afiş çekimden geldiğini söyleyen Erçel’in bu açıklamasından günler sonra afiş fotoğrafları yayınlanmış ve iki ünlü oyuncunun uyumu merak konusu olmuştu. Hande Erçel’in hayranları oyuncuya partner olarak Buğra Gülsoy’u istemediklerini söylese de diziyi heyecanla bekledikleri sosyal medya üzerinden dile getiriyor.

Son olarak Kızım dizisinde oynayan Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in sette çekilmiş ilk fotoğrafları ortaya çıktı. Halka’dan sonra Azize’de de yönetmen Volkan Kocatürk’le çalışacak olan Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un birlikte olduğu fotoğrafta yönetmenleri Kocatürk de yer alıyor.

Süreç film imzası taşıyan dizide Hande Erçel, Azize karakterine hayat verirken, Buğra Gülsoy ise Kartal olarak karşımıza çıkacak. Öte yandan Azize dizisinde başrol oynaması için ilk teklif Cansu Dere’ye gitmiş fakat ünlü oyuncu teklifi kabul etmemişti. Son olarak Hande Erçel de karar kılınmıştı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu