Kültür ve Sanat

Hande Erçel setten sete koşuyor!

Yakın zamanda Kanal D’de başlayacak Azize dizisinin çekimleri hız kesmeden devam ediyor. Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği dizide Hande Erçel ve Buğra Gülsoy başrollerde olacak. Volkan Kocatürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin afiş fotoğrafları geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Merakla beklenen dizide Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un uyumu şimdiden merak konusu oldu. İki ünlü oyuncunun hayranları sosyal medya üzerinden yorumlarını dile getirdi.

HANDE YENİ SEZONDA HER YERDE

İlk kez bir yapımda birlikte yer alacak olan Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un zamanının çoğunu sette geçirdiği biliniyor. Halka’dan sonra ara vermeden dizi yapmaya devam eden güzel oyuncunun aynı zamanda bir de sinema filminde oynayacağı duyurulmuştu. Mevlana’nın hayatının anlatıldığı Mesti Aşk filminde Mevlana’nı kızı Kimya Hatun’u oynayacak olan Hande Erçel’in film çekimleri de başladı. Türkiye ve İran’ın ortak yapımı olan sinema filminde İbrahim Çelikkol ve Bensu Soral da yer alıyor.

Demet Özdemir ile Evim dizisinde buluşacak olan İbrahim Çelikkol’u yoğun bir iş temposu bekliyor. Bensu Soral ise İçerde’den sonra dizi yerine sinema filminde oynamayı tercih etti. Hande Erçel de İbrahim Çelikkol gibi hem dizi hem de filmde yer alarak setten sete koşuyor. Azize ve Mesti Aşk’ın çekimleri arasında mekik dokuyan ünlü oyuncu, adeta kendini işine verdi. Önceki gün Zeynep Bastık konserine katılan Murat Dalkılıç, sevgilisi Hande Erçel’in çok yoğun çalıştığını söylemişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu